اخبار

مجموعه عروسکی فانکو

مجموعه عروسکی فانکو

مجموعه عروسکی فانکو اکنون در دسترس است!

فانکو مجموعه‌ای با چهار عروسک پاپ جدید از مجموعه انیمیشنی بلژیکی اسمورف‌ها با موجوداتی که توسط کارتونیست بلژیکی پیو (پیر کولیفورد) ایجاد شده‌اند، راه‌اندازی کرده است.

شرکت Funko یک شرکت آمریکایی است که در سال ۱۹۹۸ تأسیس شد و مقر آن در ایوارد، واشینگتن قرار دارد. این شرکت به طراحی، تولید و توزیع اسباب بازی‌ ها و لگو های مجسمه‌ای معروف است که به اسم “Pop! Vinyl” شناخته می‌شوند مانند همین مجموعه عروسکی فانکو که شامل اسمورف ها می شود.

مجموعه عروسکی فانکو به صورت مجسمه‌های کوچک با اندازه ۹ سانتی‌متری طراحی شده‌اند و شامل شخصیت‌های محبوب از فیلم‌ها، سریال‌ها، کتاب‌ها، کمیک‌ها و بازی‌های ویدیویی مختلف می‌شوند. Funko با تولید این اسباب بازی‌های مجسمه‌ای، توانسته است جایگاه ویژه‌ای در بازار اسباب بازی‌ های جمع‌ آوری شده داشته باشد و طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان به خود جذب کند.

جزئیات محصولات جدید فانکو

مجموعه عروسکی فانکو شامل ۳ اسمورف جدید و دو نسخه جدید از تنها اسمورف زن روستا، اسمورفت با عروسک پاپ گل  با لباس سفید کوچک و گل مریم‌گلی در دستش یا در نسخه ویژه چیس با لباس و کلاه قرمز (شانس ۱ به ۶) است.

سه شخصیت دیگر شامل: اسمورف مغرور با عروسک پاپ  با گل الهی بر روی کلاهش و به خودش در آینه دست نگاه می‌کند؛ اسمورف عصبانی با عروسک پاپ  با بیان بسته و بازوهای متقاطع؛ اسمورف کارآمد با عروسک پاپ با شلوارک آبی، مداد در گوشش و ابزارهایی از جمله یک اره است.

هر عروسک در مجموعه اسمورف‌های فانکو پاپ! تلویزیونی وینیل با قیمت ۱۱.۹۹ دلار آمریکا در Entertainment Earth قرار دارد که سفارشات از برزیل را پذیرفته است.

عروسک‌های بیشتر اسمورف و دیگر Funko Pop! را در اینجا در وبلاگ اسباب‌بازی ببینید.

منبع: Funko

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *