اخبار

نمایشگاه توی مستر

نمایشگاه توی مستر

شام گرامی جوایز نمایشگاه توی مستر شاهد تجلیل از پایه‌گذاران صنعت بود

پایان بارانها سبب جمع‌آوری میهمانان برای شب دوم سرگرمی در نمایشگاه مه Toymaster شد، و شام جوایز با حضور فراوان افرادی که تمایل داشتند به تجلیل از دستاوردهای افرادی از سراسر صنعت بپردازند، برگزار شد.

یوگی پارمار، مدیرعامل Toymaster که یک شرکت تولید کننده اسباب بازی و لگو است، شب را با سخنرانی‌ای آغاز کرد که در آن از همه کسانی که به برگزاری نمایشگاه برای سال ۲۰۲۴ کمک کردند، تشکر کرد.

جزئیات شب دوم نمایشگاه Toymaster

روز دوم نمایشگاه توی مستر با شام جوایز بسیار مورد انتظار به پایان رسید، شبی از جشن و تجلیل که احترام به افرادی از سراسر بخش اسباب‌بازی بود که به هر نحوی برای گروه خرید Toymaster بیش از حد لازم تلاش کرده‌اند.

در جشن اهدای جوایز، مدیرعامل Toymaster، یوگی پارمار، خانواده Toymaster را تحسین کرد و فرصت را برای تشکر از کارکنان متعهد و سخت‌کوش هتل مجستیک بهره گرفت، همه آنها که نقش مهمی در اطمینان از اینکه نمایشگاه یک رویدادی بی‌نظیر دوباره باشد، داشته‌اند.

یوگی همچنین کار بی‌نظیر تیم Toymaster در پشت صحنه در سازماندهی نمایشگاه و اطمینان از اینکه آن به طور صحیح اجرا شود (شامل ارائه چتر گلف با برند Toymaster برای راه‌یافتن در باران، که نت ساتوورث از کسب و کارهای KAP آن را “داغ‌ترین مورد نمایشگاه” خواند)، را برجسته ساخت.

یوگی در ادامه خبر نمایشگاه توی مستر اضافه کرد: “دلم گرم می‌شود که همه چیز را باهم می‌بینم. از تمام خرده‌فروشان مستقل، تامین‌کنندگان و اعضا برای حمایت از این نمایشگاه اینقدر ویژه، سپاسگزارم.”

نیک ساندرز بسیار محبوب از Brainstorm با جایزهٔ دوستان Toymaster مورد تجلیل قرار گرفت. دوستان Toymaster “قهرمانان ناشناخته” صنعت هستند، کسانی که به علاوه از حد برای حمایت از نمایشگاه توی مستر و بخش مستقل از صنعت اقدام می‌کنند.

پل ریدر، مدیر تجاری Toymaster، نیک را “پدر همه، کاپیتان، رهبر” و کسی که واقعاً اصرار دارد که موفقیت خود را به تیم پیرامون خود نسبت دهد، توصیف کرد.

پل اضافه کرد: “نیک آقایی واقعی است، اعتباری برای کسب و کارش، پشتیبان بزرگی از مستقلین، و کسی که از فرصت‌های بازاریابی که Toymaster به تامین‌کنندگانش ارائه می‌دهد، به طور کامل استقبال می‌کند.

نمایشگاه توی مستر حامی همه چیزی است که ما انجام می‌دهیم، اهمیت ساختن روابط از سطح پایین، به ویژه با مستقلین، را درک می‌کند، و ارزش همکاری همه اعضای تیم خود را ارزیابی می‌کند. نیک همیشه بهترین راه‌ها را برای بهبود خدمات Brainstorm به Toymaster و اعضای آن پیدا می‌کند.”

منبع: toy master

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *