اخبار, وبلاگ

همکاری مسترمایند و یونایتی

همکاری مسترمایند و یونایتی

شروع همکاری مسترمایند و یونایتی! فروشگاه کانادایی Mastermind Toys قصد دارد بیشترین بخش از کسب و کار خود را به شرکت Unity Acquisitions بفروشد، در حالی که صدها کارمند را در ۴۸ فروشگاه حفظ می‌کند.

خبرهای CBC اعلام کرده است که Mastermind Toys به توافقی برای فروش بیشتر کسب و کار خود به شرکت Unity Acquisitions Inc.  رسیده است، پس از اینکه این فروشگاه تخصصی اسباب‌بازی کانادایی در تاریخ ۲۴ نوامبر درخواست حمایت از اعتباردهی را داده بود.

شروع همکاری مسترمایند و یونایتی آغاز شد!

شروع همکاری مسترمایند و یونایتی، شامل ۴۸ فروشگاه اسباب بازی ریز است، با تنها ۱۸ فروشگاه که قرار است بسته شوند – این خبر خوبی است برای تعداد “قابل توجهی” از حدود ۸۰۰ کارمند Mastermind که اکنون نقش‌ های آنها به نظر می‌رسد ایمن شده باشد. در حال حاضر، نامعلوم است که چندین شغل به عنوان بخشی از فهرست بسته‌ شده‌ها حذف خواهند شد.

Unity Acquisitions  در صنعت مد قدمتی قوی دارد، که برخی به این موضوع می‌پردازند که این حرکت نشان‌ دهنده اندیشه‌های تنوع‌ جویی است. به طور کلی، صاحبان جو میمران و فرانک روچتی و دیوید لوئی در تولید برندهایی مانند Kit and Ace، Casca Footwear، Tilley Endurables  و غیره شرکت دارند.

به گزارش  CBC News، فروشگاه‌های Mastermind که قرار است بسته شوند شامل نه کارخانه در انتاریو، چهار فروشگاه در آلبرتا، دو فروشگاه در نیوبرانزویک و یک فروشگاه در هر کلمبیا بریتانیا، نوااسکوشیا و منیتوبا هستند. با این حال، این خرده ‌فروش به مشتریان خود اعلام کرده است که فروش‌ها و تخفیفات تعطیلاتی ادامه خواهد داشت و که قصد دارد یک سیاست بازگشت و تعویض برای خریدهای انجام شده آنلاین و در آن فروشگاه‌ های بازمانده ارائه دهد.

“شروع همکاری مسترمایند و یونایتی، همخرج با استراتژی Unity برای ارتقای و رشد برندهای استثنایی کانادایی همخوانی دارد”، جو میمران در یک بیانیه گفت. “ما خوشحالیم که فرصت همکاری با تیم Mastermind Toys و گرفتن برند و کسب و کار به مرحله بعدی را داریم.”

منبع: mastermindtoy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *