اخبار

بازی Eve of Ruin

بازی Eve of Ruin

بازی Eve of Ruin منتشر شد!

Hasbro که یک شرکت تولید کننده اسباب بازی است و Wizards of the Coast با عرضه بازی Dungeons & Dragons Vecna: Eve of Ruin، هنگامی که لیچ بدنام به منظور از بین بردن خوبان، از بین بردن خدایان و تابعیت تمام دنیاها هدفمند است، اقدام کرده‌اند.

در این ماجرای پرمخاطره برای شخصیت‌های سطح ۱۰-۲۰، Dungeon Masters و بازیکنان قادر خواهند بود تا پتانسیل کامل خود را به دست آورند و در مکان‌های بی‌نظیری که از سرزمین‌های فراموش شده شروع شده و پس از آن به سرزمین‌های Planescape، Spelljammer، Eberron، Ravenloft، Dragonlance و Greyhawk پیش می‌روند، سفر کنند، در حالی که برای نجات وجود از از بین بردن دوام تلاش می‌کنند.

همراه با متحدان افسانه‌ای که طرفداران ممکن است از افسانه‌های Dungeons & Dragons (D&D) شناخته باشند، بازیکنان ممکن است در مسابقه خود با ۳۰ هیولای ترسناک جدید از سراسر دنیاهای متعدد شرکت کنند.

جزئیات بازی جدید Dungeons & Dragons

با عرضه فیلم Dungeons & Dragons: Honour Among Thieves در سال گذشته از سوی Hasbro، eOne و Paramount Pictures، بازی Eve of Ruin در میان طرفداران اصلی خود قوت گرفته است و بازیکنان جدید به دنیای D&D معرفی شده‌اند.

شرکت Showpath Entertainment و Curious Hedgehog همچنین با Wizards of the Coast و Hasbro اتحاد کرده‌اند تا اولین تولید تئاتری Dungeons & Dragons با مجوز رسمی را به صحنه در نیویورک در این بهار بیاورند. Dungeons & Dragons The Twenty-Sided Tavern در حال حاضر در شهر نیویورک اجرا می‌شود.

با عرضه فوری بازی Eve of Ruin در فروشگاه‌ها، یک بسته Vecna: Eve of Ruin Bundle هم در فروشگاه آنلاین رسمی D&D موجود است. این شامل یک نسخه سخت‌کاور از Vecna: Eve of Ruin، نقشه دو رو و نسخه دیجیتال D&D Beyond از Vecna: Eve of Ruin می‌شود.

بازی Eve of Ruin یک ماجرای پیشنمایشی، Vecna: Nest of the Eldritch Eye، هم اکنون می‌تواند در D&D Beyond دانلود شود. این ماجرای یک جلسه برای شخصیت‌های سطح ۳، که باعث معرفی به تبعیدگان و ارتباطات شیطانی آن‌ها می‌شود، است.

منبع: hasbro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *