اخبار

ادعای تاسیس 75 فروشگاه toysRus

ادعای تاسیس 75 فروشگاه toysRus

تاسیس 75 فروشگاه toysRus ادعای جدید این شرکت! گزارش استاندار تجاری اعلام کرده است که Toys R Us انتظار دارد هند در چهار تا پنج سال آینده در میان پنج بازار برتر خود باشد. در حال حاضر، Toys R Us  دو فروشگاه در کشور دارد و قصد دارد در سه سال آینده 75 فروشگاه دیگر را باز کند.

قبل از شیوع ویروس کووید -19، Toys R Us  با مجوز دیگری وارد بازار هند شد و 10 تا 12 فروشگاه را باز کرد، که به دلیل قرنطینه مجبور به تعطیلی آن ‌ها شد. در مارس 2023، بازار هند را دوباره وارد شد و شرکت فرآیند تولید را در هند شتاب داده است.

ادعای تاسیس 75 فروشگاه toysRus در هند

طبق استاندارد های بوروی استاندارد های هند (BIS)، تمام اسباب بازی‌ های ریز، برقی و غیر برقی باید نشان ISI را داشته باشند( اسباب بازی هایی که در هند تولید میشود باید استاندارد های این کشور را دارا باشند) و هیچ اسباب بازی بدون این نشان اجازه فروش در بازار هند را نخواهد داشت. برای کمک به ارتقای این معیار، شرکت قصد دارد که در هند تولید کند، به جای چین که بیشتر اسباب بازی ‌ها از آن وارد می‌شوند.

Toys R Us  شش سال پیش درخواست ورشکستگی داده بود، و WHP Global بعدها بیشترین سهم در برند را به دست آورد. در حال حاضر ادعای تاسیس 75 فروشگاه toysRus را دارد که پنج بازار برتر آن شامل ایالات متحده، ژاپن، چین، ایتالیا و دبی است.

تاسیس 75 فروشگاه toysRus در هند، با رویکرد چند کاناله در حال کار است، با فروشگاه‌ های کوچکتر نسبت به سایر نقاط دنیا. طبق گزارش استاندار تجاری، اندازه بیشتر فروشگاه‌هایی که قرار است در هند باز شوند در محدوده ۸،۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰ فوت مربع خواهد بود. اخیراً این فروشگاه در مومبای با مساحتی حدود ۱۲،۰۰۰ فوت مربع باز شده است و در آینده ای نه چندان دور شاهد شعبه های بیشتری از این فروشگاه در هند خواهیم دید و این برای کودکان هندی خبر خوبی است!

منبع: toysrus

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *