اخبار

عروسک کنترلی جدید دیزنی

عروسک کنترلی جدید دیزنی

شمارش معکوس برای عرضه عروسک کنترلی جدید دیزنی در تاریخ 26 ژوئن آغاز شده است، که شامل یک گواهی اسباب بازی است که این عروسک را به عنوان اولین محصول از خط تولید تأیید می‌کند.

استاف اعلام کرده است که به زودی پیش‌فروش‌ها برای یکی از مورد انتظارترین اسباب‌بازی‌ ریز سال 2024 باز می‌شود. عروسک دیزنی استیچ از 26 ژوئن برای اولین بار در دستان طرفداران خواهد بود.

طراحی و توسعهٔ داخلی، در طی چند سال، توسط مهندسان و دانشمندان استاف صورت گرفته است، عروسک دیزنی استیچ برای اولین بار در نمایشگاه‌های اسباب ‌بازی بین ‌المللی معرفی شد و بازخوردی فوق‌العاده (به ویژه از تیم دنیای اسباب‌بازی) دریافت کرد. اکنون، شرکت گزارش می ‌دهد که بسیاری از فروشگاه‌ های بزرگ در سراسر جهان اکنون آن را به عنوان اسباب ‌بازی سال 2024 خود معرفی کرده‌ اند.

 رو نمایی از عروسک کنترلی جدید دیزنی

یک عروسک پیشرفته فناوری، دیزنی استیچ در تاریخ 26 ژوئن 2024 با شماره محدود عرضه خواهد شد، تا به مناسبت روز بین‌ المللی استیچ. این طرح اولیه شامل یک گواهی است که آن را به عنوان اولین مدل رسمی از خط تولید تأیید می‌کند.

عروسک کنترلی جدید دیزنی واقعاً متمایز است. طرفداران می ‌توانند با استفاده از کنترل‌های دستی، عروسک اصیل استیچ را فرمان دهند تا بیش از 100 ترکیب عمل و صدا باورنکردنی ایجاد کنند. و برای جذب ناظرین با چشمان خود، گوش‌های قابل کنترل مکانیکی، لبخند شیطانی و گفتار زیبایش به زبان بومی اش، تانتالوگ ترکیبی از زبان هاوایی، چینی و چیزکریکی – طراحی شده است.

عروسک کنترلی جدید دیزنی حتی ویژگی‌های فعال ‌سازی صدای حساس به لمس را دارد: لمس کردن پشم آبی او جملات معروفی را به زبان بومی استیچ ایجاد می‌کند. صاحب او می‌تواند او را به اشتیاق به تماس خود پاسخ دهد وقتی که سرش را لمس می‌کنند، به آرامی به عنوان او به دستان خود می‌پردازد یا به کسانی که جرات لمس زبانش را دارند، پر می‌کند. در نهایت، همچنین او همیشه جانوری نرم و دوستانه را از خود نشان می‌دهد که آماده است به درخواست بوییدن یا خوابیدن باشد.

لیست پیش‌فروش مورد انتظار است که در 1 ژوئن در انگلیس و اروپا در فروشگاه‌های برجسته باز شود، جایی که طرفدارانی که پیش‌فروش می‌کنند، مدل اولیهٔ خود را برای تحویل در تاریخ 26 ژوئن یا زودتر به دست می‌آورند. پیش‌فروش‌ها به اولویت اعطا شده و بر اساس اولین برساخته می‌باشد، و انتظار می‌رود که موجودی بیشتری در سال 2024 عرضه شود.

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *