اخبار

عروسک پلنگ صورتی

عروسک پلنگ صورتی

عروسک پلنگ صورتی توسط شرکت فانکو منتشر شد!

شرکت فانکو یک عروسک پاپ جدید را برای پیش‌فروش معرفی کرده است! این عروسک پلنگ صورتی محبوب است که در سال ۱۹۶۴ برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه شد.

شرکت اسباب بازی سازی فانکو ابتدا با تولید عروسک‌های بوبل‌هد (Bobblehead) آغاز به کار کرد. اولین محصول آن‌ها، یک عروسک بوبل‌هد از شخصیت بیگ بوی بود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. در سال ۲۰۰۵، بکر شرکت را به برایان مارئوتی فروخت که تحت مدیریت او فانکو رشد چشم‌گیری کرد و به یک برند شناخته شده در سطح جهانی تبدیل شد.

محصولات فانکو به ویژه عروسک‌های پاپ وینیل، به شدت بین کلکسیونرها محبوب هستند. این محبوبیت باعث شده که فانکو هر ساله هزاران محصول جدید عرضه کند و در رویدادهای مختلفی مانند کمیک‌کان سن دیگو و توی فیر نیویورک شرکت کند.

فانکو به طور مداوم در حال گسترش خط تولید و همکاری‌های جدید است. این شرکت همچنان به دنبال نوآوری و ارائه محصولات جدید و هیجان‌انگیز به علاقه‌مندان به فرهنگ پاپ و کلکسیونرها می‌باشد.

با توجه به تنوع و کیفیت بالای محصولات فانکو، این شرکت توانسته جایگاه ویژه‌ای در بازار اسباب‌بازی و محصولات کلکسیونی به دست آورد و به یکی از برندهای محبوب و مورد اعتماد تبدیل شود.

مشخصات عروسک پلنگ صورتی شرکت فانکو

عروسک وینیل پاپ “پلنگ صورتی خندان” (شماره ۱۵۵۱) به طور کامل شخصیت کارتونی گربه‌ای را با یک لبخند شیطنت‌آمیز و رنگ‌های تمام صورتی به تصویر می‌کشد.

این عروسک پلنگ صورتی به صورت رسمی از MGM مجوز دارد و تقریباً ۴ اینچ ارتفاع دارد.

عروسک وینیل پاپ “پلنگ صورتی خندان” (شماره ۱۵۵۱) با قیمت ۱۱.۹۹ دلار برای پیش‌فروش در سایت Entertainment Earth موجود است که سفارشات از برزیل را نیز قبول می‌کند.

فانکو بر فرهنگ پاپ و شخصیت‌های محبوب فیلم‌ها، سریال‌ها، بازی‌های ویدئویی و کتاب‌های کمیک می‌پردازد. این شرکت در سال ۱۹۹۸ توسط مایک بکر در ایالت واشنگتن تأسیس شد.

منبع: funko

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *