اخبار

همکاری toysrus با شرکت whsmith

همکاری toysrus با شرکت whsmith

همکاری toysrus با شرکت whsmith امضا شد!

تا تاریخ 26 آوریل 2024، شرکت WHSmith اعلام کرده است که تا پایان سال مالی خود در ماه اوت، 30 فروشگاه بیشتر از Toys R Us را افتتاح خواهد کرد.

شرکت Toys “R” Us یکی از بزرگترین و معروف‌ترین زنجیره‌های فروش اسباب‌بازی ریز و کالاهای کودکان در جهان بود. این شرکت در سال ۱۹۴۸ توسط Charles Lazarus در ایالات متحده آمریکا تأسیس شد. ابتدا با نام “Children’s Supermart” در نیوپرت، رود آیلند، آغاز به کار کرد و سپس نامش را به “Toys “R” Us” تغییر داد.

Toys “R” Us به معرفی انواع متنوعی از اسباب‌بازی‌ها، بازی‌ها، لوازم و کالاهای کودکان متمرکز بود. این شرکت به شهرت و موفقیت بسیاری در صنعت اسباب‌بازی و بازی‌های کودکان دست یافت و به سرعت یکی از برندهای معروف و محبوب در این حوزه تبدیل شد.

اما در سال ۲۰۱۸، Toys “R” Us به دلیل مشکلات مالی و بدهی‌های زیاد، بخش بزرگی از فروشگاه‌های خود را بست و در نهایت به شکل رسمی اعلام ورشکستگی کرد. این ماجرا باعث شد که زنجیره فروش اسباب‌بازی محبوب و معروفی که برای سال‌ها بخش مهمی از زندگی کودکان و خانواده‌ها بوده بود، از صحنه روزنامه‌ها و بازار ناپدید شود.

در بعضی مناطق، برند Toys “R” Us هنوز هم به صورت آنلاین و یا از طریق مجموعه‌های فروشگاهی دیگر به فعالیت می‌پردازد، اما این نام تا حد زیادی به یادگاری از یک دوره‌ی موفق و محبوب در تاریخ صنعت اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های کودکان تبدیل شده است.

جزئیات همکاری toysrus با شرکت whsmith

شرکت WHSmith در سال 2023، 9 فروشگاه همکاری با Toys R Us را افتتاح کرده بود که به گفته این فروشنده تاکنون عملکرد خوبی داشته‌اند.

در همکاری toysrus با شرکت whsmith، مکان 30 فروشگاه جدید هنوز اعلام نشده است.

مشتریانی که به فروشگاه‌های همکاری WHSmith با Toys R Us مراجعه می‌کنند، می‌توانند در بخش‌های اختصاصی براساس سن، علاقه و دسته‌بندی بازی کنند، با تجربیات تعاملی، میزهای نمایش و عناصر بصری نمادین در سراسر فروشگاه.

هر فروشگاه همکاری toysrus با شرکت whsmith، شامل مجموعه اصلی محصولات و فعالیت‌هایی از برندهای اصلی اسباب‌بازی شامل باربی، بلوی، فیشر پرایس، هات ویلز، لگو، مارول، پاور پترول، پپا پیگ، پلی‌موبیل، جنگ ستارگان و غیره خواهد بود.

منبع: toysrus

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *