اخبار

لوازم التحریر برین استورم

لوازم التحریر برین استورم

برای لوازم التحریر برین استورم در نمایشگاه Eugy جشن گرفته خواهد شد!

Brainstorm و مالک برند Dodoland در حال جشن گرفتن پس از کسب عنوان محصول هنرها و صنایع دستی سال توسط Eugy در جوایز لوازم التحریر و لگو ی امسال هستند.

جوایز برندگان این صنعت که لوازم التحریر برین استورم نیز جزوشان بود، دیروز در نمایشگاه دو روزه لوازم التحریر اعلام شدند، جایی که Eugy در یک دسته‌بندی به شدت رقابتی، به عنوان محصول هنرها و صنایع دستی سال برنده شد. برند دوستدار محیط زیست Eugy همچنان به رشد سریع خود ادامه می‌دهد.

جزئیات جشن نمایشگاه Eugy

لیان پری، مدیر حساب UK، هنگام پذیرش جایزه به نمایندگی از لوازم التحریر برین استورم گفت: “ما به برند Eugy علاقه‌ مند هستیم و می‌ دانستیم که وقتی در سال 2019 معرفی شد، چیزی منحصربه‌فرد و ویژه است. این که مجموعه ما در بخشی کاملاً جدید برای ما، در میان برندهای بااحترام شناخته شود، واقعاً فوق‌ العاده است و ما نیز برای خالقان فوق‌العاده Dodoland خوشحال هستیم.”

مجموعه Eugy بیش از 80 مدل دارد و در طول سال به صورت فازهای جدید اضافه می‌شود تا خرده‌فروشان و طرفداران بتوانند مجموعه‌های خود را تازه کنند، با مدل‌های جدیدی از جمله Ankylo، Pangolin و Walrus برای نام بردن چند نمونه.

علاوه بر لوازم التحریر برین استورم موفقیت Eugy را با بسته‌های رویداد در فروشگاه که به کودکان اجازه می‌دهد به صورت عملی با محصول آشنا شوند، تقویت کرده است. فعالیت‌های روابط عمومی و دسترسی به تأثیرگذاران نیز آگاهی از برند را افزایش داده‌اند و Brainstorm به پشتیبانی از Eugy با یک کمپین بازاریابی 360 درجه ادامه خواهد داد.

منبع: https://www.brainstorminc.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *