اخبار

حیوانات خانگی مجازی باندای

حیوانات خانگی مجازی باندای

حیوانات خانگی مجازی باندای به نام Tamagotchi Connection آیکونیک بازگشته است!

این مجموعه به عنوان یکی از پیشگامان در اسباب بازی ریز و سرگرمی‌ های حیوان خانگی مجازی، این برند بسیار خوشحال است که این محصول محبوب را مجدداً معرفی کند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق فناوری مادون قرمز با دستگاه‌ های دیگر ارتباط برقرار کنند و با آنها تعامل داشته باشند.

این بازآفرینی حیوانات خانگی مجازی باندای دستی تجربه‌ای فراگیر را با ویژگی‌های کلاسیک فراهم می‌کند که هم قدیمی‌های وفادار و هم نسل جدیدی از طرفداران را به خود جلب می‌کند.

با معرفی اصلی حیوانات خانگی مجازی باندای در سال 2004، Tamagotchi Connection به سرعت پدیده‌ای فرهنگی شد و با شخصیت‌های زیبا و بازی تعاملی‌اش مخاطبان را جلب کرد. اکنون، پس از سال‌ها انتظار، Bandai فصل بعدی از ارث تاماگوچی را معرفی کرده است که عناصر گرامی از گذشته را با پوسته‌های کلاسیک و مدرن برای مخاطبان امروزی تلفیق می‌کند.

جزئیات محصول Tamagotchi Connection

حیوانات خانگی مجازی باندای، دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌ها است که برای خوشحالی کاربران هر سنی طراحی شده‌اند. فناوری پیکسلی آن هر حیوان خانگی مجازی را با جزئیات بسیار زیادی به زندگی می‌اندازد. با تغذیه، بازی و پرورش، کاربران می‌توانند ارتباطات عمیقی با همراهان دیجیتالی خود برقرار کنند که، همچنین که یادآور اشیای گرانبهای گذشته هستند، یک سطح جدیدی از همراهی تعاملی را باز می‌کنند.

“Priya Jadeja، مدیر برند Bandai UK در باره حیوانات خانگی مجازی باندای، گفت:”ما نمی‌توانیم بیشتر از این خوشحال باشیم که Tamagotchi Connection را معرفی کنیم. تاماگوچی همچنان یک حیوان خانگی مجازی بی‌زمان است که به فرهنگ محبوب و تأثیرگذاری روی احساس و احساسات امروزه ادامه می‌دهد.

ما شاهد دعاهای بی‌شماری برای بازگشت Tamagotchi Connection از بین Tama Fans بودیم – ما نمی‌توانیم صبر کنیم که ارث تاماگوچی را با این نسخه بازنواخته و نوآورانه‌تر دوباره روشن کنیم.”

منبع: bandai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *