اخبار

نمایشگاه اسباب بازی آسترا

نمایشگاه اسباب بازی آسترا

طبق اخرین اخبار از نمایشگاه اسباب بازی آسترا، دسته ‌بندی‌ های مختلف اسباب‌ بازی که قرار است امسال محبوب باشند شامل اسباب ‌بازی‌ های نرم، بازی ‌های رومیزی، اسباب ‌بازی‌ های ساخت و ساز، اسباب‌ بازی‌ های ترغیب کننده و اسباب ‌بازی‌ها و وسایل R/C می‌شوند.

موضوعات مورد توجه شامل یادگیری اجتماعی، عاطفی و کمک به کودکان برای ارتباط برقرار کردن با احساسات خود، دسته ‌بندی کودک بزرگسال و اسباب ‌بازی ‌های ساخته شده برای نوجوانان و نوجوانان

اسباب ‌بازی‌ های پایدار و دوست دار محیط ‌زیست، اسباب‌ بازی‌ های الهام گرفته از بازی‌ های ویدیویی و دیگر خصوصیات فرهنگی، و اسباب‌ بازی‌ های کاوایی شامل شخصیت‌ های انیمه و دیگر آیکون‌ های ژاپنی می ‌شوند و شرکت های تولید اسباب بازی در سراسر دنیا روی این دسته از اسباب بازی های مورد پسند کودکان مانور میدهند.

در نمایشگاه اسباب بازی آسترا چه گذشت؟

ASTRA  پس از برگزاری نمایشگاه اسباب بازی آسترا که از ۲ تا ۵ ژوئن در سنت لوئیس، میزوری برگزار می‌شود درباره اسباب بازی های جدید و پرطرفدار صحبت کرده و یک گزارش روند دیگر منتشر خواهد کرد.

در نمایشگاه اسباب بازی لگو آسترا، یافتیم که انجمن خرده‌ فروشی اسباب ‌بازی تخصصی آمریکا ، روند های برتر اسباب‌ بازی سال را اعلام کرده است که این انجمن متشکل از خرده‌ فروشان محلی، تولید کنندگان، متخصصان تایید شده بازی، و حرفه‌ ای های صنعت اسباب‌ بازی تشکیل شده است.که در ادامه آن را میخوانید:

در نمایشگاه اسباب بازی آسترا، آنها بر این اعتقادند که خرده فروشان کوچک در رابطه مستقیم با مشتریان هستند و گفت ‌وگوها دارند و به صورت مستقیم مشاهده می ‌کنند که چه چیزی در هر روز مشتری بیشتری دارد و داغ است.

رئیس این شرکت می‌گوید سو وارفیلد منبع کاملی برای کمک به ما در تعیین روندها برای قسمت اول سال ۲۰۲۴ هستند و امسال نیز ناپدید نشده ‌اند. ما خوشحالیم که این روندها را می ‌بینیم و تماشا می ‌کنیم که چطور چیزهای داغ در طول سال ادامه پیدا می‌کند.

منبع: astratoy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *