اخبار

اهدای جایزه سلطنتی به سامبرو

اهدای جایزه سلطنتی به سامبرو

اهدای جایزه سلطنتی به سامبرو

سامبرو اینترنشنال با دریافت جایزه سلطنتی برای کسب‌وکار در بخش تجارت بین‌المللی اسباب بازی مورد تقدیر قرار گرفته است. این جایزه یکی از 252 سازمانی است که به طور ملی به رسمیت شناخته شده‌اند.

سامبرو به دلیل برتری در تجارت بین‌المللی با جایزه سلطنتی برای کسب‌وکار مورد تقدیر قرار گرفته است. در مجموع 257 جایزه اعطا شده که پنج شرکت موفق به دریافت دو جایزه شده‌اند.

پل بلکابی، مدیر عامل این شرکت در رابطه با جشنواره جایزه سلطنتی سامبرو، گفت: “دریافت جایزه سلطنتی برای کسب‌وکار یک دستاورد بزرگ برای سامبرو و بالاترین افتخاری است که یک کسب‌وکار در بریتانیا می‌تواند دریافت کند.

اکنون ما به جمع بیش از 7,000 کسب‌وکار بریتانیایی دیگر پیوسته‌ایم که این تقدیر را دریافت کرده‌اند و این نشان دهنده همه چیزهایی است که تیم ما اخیراً سخت روی آنها کار کرده است. سامبرو یک رویکرد مردم‌محور در کسب‌وکار دارد و من به همه دستاوردهای تیم‌های ما در بریتانیا، آمستردام و هنگ کنگ بسیار افتخار می‌کنم.”

پل همچنین در ادامه خبر جشنواره جایزه سلطنتی افزود: “این جایزه یک دوره رشد سه ساله برای سامبرو و گسترش کسب‌وکار ما در اروپا را به رسمیت می‌شناسد. ما همچنان بر نوآوری، ارائه خدمات و تمایز از طریق طراحی قوی تمرکز می‌کنیم.

جایزه ما در زمانی که تجارت چالش‌برانگیز است به ما اعطا شده و تأیید قاطع از تکامل کسب‌وکار ما و ادامه تغییر آن برای پاسخگویی به تقاضای بازار است. این تقدیر نشان‌دهنده حرفه‌ای‌سازی سامبرو و همه چیزهایی است که ما نماینده آن هستیم – یک کسب‌وکار مستقر در بریتانیا با تجارت بین‌المللی قوی.”

جوایز سلطنتی برای کسب‌وکار، که قبلاً به عنوان جوایز ملکه برای کسب‌وکار شناخته می‌شدند، سال گذشته برای انعکاس تمایل اعلیحضرت پادشاه به ادامه میراث ملکه الیزابت دوم در به رسمیت شناختن کسب‌وکارهای برجسته بریتانیایی تغییر نام دادند.

این برنامه جایزه، که اکنون در 58مین سال خود قرار دارد، معتبرترین جایزه کسب‌وکار در کشور است و کسب‌وکارهای موفق می‌توانند به مدت پنج سال از نشان معتبر جوایز سلطنتی استفاده کنند.

منبع: hasbro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *