اخبار

فناوری جدید آبرنگ شرکت Allinfun

فناوری جدید آبرنگ شرکت Allinfun

فناوری جدید آبرنگ شرکت Allinfun:با توزیع پلاش لنتیکولار خود، Bauer GmbH & Co.KG به عنوان نماینده توزیع انحصاری برای خط محصولات نوآورانه هنر و صنعتی H2Oh’mazing نیز منصوب شده است. این همکاری که از سال 2024 آغاز می‌شود، یک مهمانه بزرگ برای هر دو شرکت است.

فناوری جدید آبرنگ شرکت Allinfun، نماینده یک انقلاب در دسته‌ بندی هنر و صنعت , و اسباب بازی است. این محصول منحصر به فرد شامل یک فناوری رنگ آمیزی جادویی با آب است که به صورت یک کیت 3 D جذاب ارائه شده است. برخلاف بسیاری از کیت‌های هنری معمول، H2Oh’mazing از مواد بازیافتی سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند، شامل چوب و کاغذ با گواهینامه FSC، که انتخابی پایدار و مسئولانه برای ذهنهای خلاق جوان است.

درباره فناوری جدید آبرنگ شرکت Allinfun

اسکات آندرسون، رئیس فروش AllinFun، اظهار کرد: “ما بسیار خوشحالیم که شراکت خود را با Bauer گسترش داده‌ایم، زیرا ما بسیاری از ارزشهای یکسان را به اشتراک می‌گذاریم، شامل تعهد ثابت به نوآوری و پیش‌بینی. تخصص و شبکه توزیع گسترده آن در آلمان و اتریش، آن را به یک همکار ایده‌آل برای به ارمغان آوردن H2Oh’mazing برای حتی بیشتر کودکان می‌کند.”

Bauer برای فناوری جدید آبرنگ شرکت Allinfun افزود: “Bauer به عنوان یک تولیدکننده و توزیع‌کننده اسباب‌بازی، کسب و کار قوی و محکمی را برجای گذاشته است که با همکاری‌های قوی با سازندگان معتبر با یک شبکه گسترده از خرده‌فروشان در سراسر هر دو کشور آلمان و اتریش مشخص شده است.” گفت: مالک، پیا بائور. “با تعهد ثابت به کیفیت، نوآوری و رضایت مشتری، کسب‌وکار در حال رشد پایداری را تجربه می‌کند که موقعیتی برجسته را در صنعت به دست آورده است.”

H2Oh’mazing آخرین برندی است که رشد کمپانی را گسترش می‌دهد. “خط محصولات H2Oh’mazing به طور کامل با ماموریت ما برای ارائه بهترین و نوآورانه‌ترین اسباب‌بازی‌ها به مشتریانمان هماهنگ است.” پیا اضافه کرد: “ما مطمئن هستیم که قابلیت تخیلی H2Oh’mazing کودکان را جلب خواهد کرد و خلاقیت را الهام می‌دهد.”

منبع: seibertron

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *