اخبار

کنفرانس فروش جدید شرکت University Games

کنفرانس فروش جدید شرکت University Games

در تاریخ 25 آوریل 2024، شرکت University Games یک کنفرانس فروش را برگزار کرد تا بخش The Learning Journey را معرفی کند، با هدف ارائه پشتیبانی به فروشگاه‌ها و برقراری برند در بازار انگلیس.

با عرضه محصولات جدید مجموعه The Learning Journey در این ماه، تیم فروش شرکت University Games آماده است تا به فروشندگان خود پشتیبانی برتر و تمامی اطلاعات مورد نیاز برای موفقیت بزرگ این محصولات را ارائه دهد.

جزئیات کنفرانس فروش جدید شرکت University Games

The Learning Journey، که اکنون یک بخش از شرکت University Games است، بیش از 30 سال است که محصولات آموزشی تعاملی کودکان را طراحی و تولید می‌کند و مجموعه‌ای از اسباب‌بازی‌های آموزشی با کیفیت بالا و برنده جوایز را ارائه می‌دهد که به کودکان در آماده‌شدن برای مدرسه و بیشتر کمک می‌کند درست شبیه انواع اسباب بازی چینی که این کشور برای کودکان خود تولید میکند.

برای ارائه بالاترین سطح پشتیبانی به فروشندگان و برقراری برند در بازار انگلیس، کنفرانس فروش جدید شرکت University Games دو روز است که با اختصاص به The Learning Journey برگزار میشود.

تیم فروش به یک تجربه فروش آموزشی فراگیر با بنرها، بالن‌ها و نمونه‌های نمایشگرهای فروش در فروشگاه خوش‌آمد گفته شد و سپس کیک‌های Learning Journey همراه با یک دفترچه یادداشت و لوازم التحریر شخصی شده از Learning Journey تقدیم شد.

تیم آموزش عملی محصول را تجربه کردند، همچنین درباره تاریخچه بخش جدید آموزش، ارزش‌های اسباب‌بازی‌های، بازی‌ها و پازل‌های آموزشی خوب گفتگو کردند. یک قرعه‌کشی Learning Journey هم اطمینان حاصل کرد که هر عضو تیم فرصتی داشته باشد تا تبدیل به یک متخصص محصول در یکی از خطوط کلیدی Learning Journey شود.

در ادامه کنفرانس فروش جدید شرکت University Games، مدیر بازاریابی، جما لوینگتون، به کارگزاری‌های بازاریابی گسترده و جمعیتی که شرکت برای حمایت از بازار مصرف‌کننده و تجاری دارد، پرده‌برداری کرد.

جما گفت:”بسیار مهم است که تیمی که نزدیک‌ترین ارتباط را با فروشندگان ما دارد، واقعاً فواید و پتانسیل کامل این مجموعه جذاب را درک کند، همچنین کاری که ما در سطح برند و محصول انجام می‌دهیم و چه حمایت‌های جذابی را می‌توانیم به فروشندگانمان در فروشگاه و آنلاین ارائه دهیم”.

کنفرانس فروش جدید شرکت University Games با بحث در مورد اجراهای نوآورانه در فروشگاه و چگونگی حمایت از مشتریان VIP Learning Journey با روزهای نمایش، همچنین حمایت‌های دیگر در فروشگاه و آنلاین به پایان رسید.

منبع: universitygames

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *