وبلاگ

اسباب بازی مناسب سفر

اسباب بازی مناسب سفر

با سلان خدمت همراهان همیشگی هدهد. امروز با یک مطلب آموزشی اسباب بازی مناسب سفر در خدمت شما هستیم. شما برای عزیمت به سفر دغدغه‌های فراوانی دارید، آنقدر که حتی شاید فراموش کنید که فرزندان شما نیز وسایلی مختص به خود لازم دارند که از میان آن‌ها قرار است ما به یکی از مهم‌ترین موارد یعنی اسباب بازی مناسب سفر بپردازیم.

کودک شما به هنگام سفر از عدم تحرک و یکنواختی راه ممکن است خسته شود و شروع به بهانه‌گرفتن و یا حتی گریه‌کردن کند.

برای جلوگیری از این اتفاق که هم باعث آزار و اذیت کودک خود و هم خود شما می شود کافی است تا چندین اسباب بازی مناسب سفر و وسایل سرگرمی را برای کودک خود به همراه داشته باشید.

البته این اسباب بازی‌ها دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند و باید اساسا قابل حمل بوده و امکان این که آنها را به همراه داشته باشید وجود داشته باشد.

برای سفر چه اسباب بازی هایی برای کودک خود به همراه داشته باشیم؟

برای سفر چه اسباب بازی هایی برای کودک خود به همراه داشته باشیم؟

یکی از مهم‌ترین نکاتی که والدین دارای کودک خردسال به هنگام سفر باید رعایت کنند و فراموش نکنند، این است که وسایل بازی و شادی آور کودک خود را فراهم کنند.

کودک شما به هنگام سفر از عدم تحرک و یکنواختی راه ممکن است خسته شود و شروع به بهانه‌گرفتن و یا حتی گریه‌کردن کند.

برای جلوگیری از این اتفاق که هم باعث آزار و اذیت کودک خود و هم خود شما می شود کافی است تا چندین اسباب بازی مناسب سفر و وسایل سرگرمی را برای کودک خود به همراه داشته باشید.

البته این اسباب بازی ها دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند و باید اساسا قابل حمل بوده و امکان این که آنها را به همراه داشته باشید وجود داشته باشد.

امروزه وسایل سرگرمی تغییراتی نیز کرده است. ممکن است برای سرگرم کردن بچه‌ها بتوانید از یک تبلت یا گوشی همراه نیز استفاده کنید که البته این کار مضرات خاص خودش را نیز به همراه دارد؛ از جمله اینکه بچه را وابسته به آن می کند و اگر تبلت یا گوشی هوشمندتان را نیاز داشته باشید و به او ندهید مدام بهانه گیری کرده و حتی زیر گریه بزند.

اما شما اگر چندین اسباب بازی مناسب سفر که کوچک و قابل‌حمل و البته ارزان باشند را به همراه خود داشته باشید، دیگر نیاز نیست دغدغه اوقات فراغت کودک خود در سفر را داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه  بازی و رشد اجتماعی کودک

برای مثال می‌توان به منچ و مارپله کاغذی و منچ و مارپله گرد پلاستیکی اشاره کرد که از زمان‌های گذشته نیز ما خودمان نیز در کودکی با آن ها اوقات فراغت خود را به صورت مفید گذرانده ایم. این بازی که قطعا همگی با آن آشنایی داریم هم قابل حمل بوده و هم اینکه اگر دارای دو یا چند فرزند می‌باشید امکان بازی به صورت گروهی برای آنها را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های اسباب بازی‌ مناسب سفر

ویژگی‌های اسباب بازی‌ مناسب سفر

اسباب بازی مناسب سفر کودکان شما باید یکسری ویژگی ها را دارا بوده تا از ایجاد خطر برای فرزند شما جلوگیری شود.

 1. ایمنی لازم را داشته باشد و جنس سخت و نوک تیزی نداشته باشد

زیرا به هنگام سفر شما در اکثر مواقع در حال حرکت بوده و اگر جنس سخت و نوک تیزی به همراه داشته باشید و فرزند شما با آن خود را سرگرم کرده و بازی می‌کند ممکن است زمانی که سرعت ماشین زیاد شود یا ترمز گرفته شود برای او خطرناک باشد و حتی این را هم مدنظر داشته باشید اگر خدای ناکرده دچار سانحه و تصادف شدید منجر به اتفاق بدتری نشود.

 1. سنگین وزن نباشد و برعکس سبک نیز باشد

سعی کنید از آوردن اسباب بازی های سنگین وزن خوددرای کرده، چون ممکن است مانند اشیای نوک تیز برای کودکتان ایجاد خطر کند. سعی کنید از اسباب بازی های پلاستیکی، کاغذی و اشیای نرم و لطیف مانند عروسک استفاده کنید. نیازی نیست برای شانه کردن موهای کودک خود از شانه های منزل همراه خود بیاورید. شانه کودک می تواند انتخاب مناسب تری برای او باشد.

در فروشگاه ما نیز با رنگ های مختلفی از جمله قرمز، سبز، زرد و آبی موجود است و به راحتی می‌توانید آن را خریداری و برای فرزند دلبندتان فراهم کنید.

 1. اجزای ریز و کوچکی نداشته باشد

اسباب بازی مناسب سفر نباید دارای اجزای ریزی باشد که منجر به گم شدن شود و از طرفی دیگر ممکن است ریخت و پاش فراوانی را نیز به همراه داشته باشد و در نتیجه به فضای بیشتری نیاز داشته باشد که  قاعدتا در ماشین فضای کافی را نخواهد داشت و این اتفاق باعث نارضایتی کودک شما می شود و ممکن است او از آمدن به سفر ابراز پشیمانی کند و بهانه برگشتن به خانه را بگیرد.

پیشنهاد مطالعه  راهنمایی خرید اسباب بازی دخترانه و پسرانه

همچنین اگر او هنوز کم سن و سال تر است ممکن است اجزای ریز و کوچک برایش ایجاد خطر کند؛ زیرا معمولا بچه های کوچک مدام هر چیزی را می‌بینند داخل دهان می‌گذارند و چه بسا آن را قورت دهند و این بسیار خطرناک است.

 1. فضای زیادی از وسیله نقلیه را اشغال نکند

سعی کنید از به همراه آوردن اسباب بازی هایی که فضای زیادی از وسیله نقلیه شما را اشغال می‌کنند خودداری کنید. برای مثال از به همراه آوردن عروسک های بزرگ و عظیم الجثه خودداری کرده و به جای آن ها از عروسک های کوچکتری استفاده کنید.

معرفی چندین اسباب بازی مناسب سفر

معرفی چندین اسباب بازی مناسب سفر

 1. تق تقی

شما می‌توانید برای سرگرم ساختن او از این وسیله دوست داشتنی و نوستالژیک که یکی دیگر از موارد اصلی اسباب بازی مناسب سفر است، استفاده کنید. تقریبا تمامی ما با این اسباب بازی اوقات فراغت خود را گذرانده‌ایم و یا حتی گاهی اوقات به طور سرسام آوری خواهان بهم کوبیدن تق تقی بوده ایم.

نمی‌شود از لذتی که به هنگام بهم خوردن آن ها به انسان دست می دهد چشم پوشی نمود.

این اسباب بازی شامل انواع مختلفی می شود که در بالا دو نوع آن را آورده ایم که در فروشگاه هدهد نیز موجود می باشد.

 1. بسکتبال

دیگر اسباب بازی مناسب سفر، این وسیله سبک و قابل حمل یعنی بسکتبال است.

اما اشتباه نکنید منظور من از بسکتبال، همان توپ بزرگ و محکم ورزش بسکتبال نمی‌باشد؛ بلکه این یک اسباب بازی کوچک است که به راحتی در دستان کوچک کودک شما جا می‌شود و می‌تواند با آن خود را سرگرم کند. برای تهیه اسباب بازی بسکتبال نیز می‌توانید به فروشگاه ما سر بزنید به راحتی آن را فراهم کنید.

 1. اسپینر

و اما آخرین اسباب بازی مناسب سفر در لیست ما برای سرگرم کردن کودک خود این وسیله شادی آور است.

او می‌تواند مدت ها می‌تواند آن را جلوی صورت خود گرفته و بچرخاند و از نسیم خنکی که به صورتش می‌خورد لذت برده و شما نیز از لبخند شادی که بر لب هایش مشاهده می‌کنید، لذت کامل را ببرید.

جمع بندی

اگر قصد عزیمت به سفر دارید و دارای یک یا چند کودک کم سن و سال می‌باشید، حتما قبل از رفتن به سفر به اوقات فراغت کودک خود نیز توجه کافی را داشته باشید و تعدادی اسباب بازی مناسب سفر برای او فراهم کنید.

مبادا به سفر بروید و به جای شادی برای خود و خانواده خود ناراحتی و غم برای کودکتان به بار آورید.

2 دیدگاه در “اسباب بازی مناسب سفر

 1. سیما بیانی گفت:

  شما اسپینررو پیشنهاد داده بودین که من خیلی خوشم اومد منتها توی سایتتون برای فروش نداریدش درسته؟

  1. ادمین محتوا گفت:

   درود
   ما دو مدل اسپینر برای فروش داریم.
   برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی داخل سایت و یا تماس با شماره 77322684-021 با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *