اخبار

مجموعه جاکلیدی زیبای خفته

مجموعه جاکلیدی زیبای خفته

مجموعه جاکلیدی زیبای خفته از شرکت Monogram International، یک مجموعه از جا کلیدی های کیفیت بالا را از مجموعه کلیپ ‌های کیفیت بالا، به پیش ‌فروشی گذاشته است تا 65 سالگی از انتشار تئاتری انیمیشن اولین فیلم انیمیشنی دیزنی به نام زیبای خفته به صورت واید اسکرین 70 میلیمتری، کلاسیکی زیبای خوابیده را در تاریخ 29 ژانویه 1959 جشن بگیرد.

انیمیشن “زیبای خفته” یکی از کلاسیک ‌ترین انیمیشن‌ های تولید شده توسط استودیوی دیزنی است. این انیمیشن به کارگردانی والت دیزنی و همچنین از نویسندگی ایوان ایرلند، تئودورا کوزما و آروور اسلتن، بر اساس داستانی از فرانسوا لا روشفوکا، ساخته شده است.

داستان این انیمیشن در مورد دختری به نام “آرورا” است که تحت تلقین جادوگر شرور “ملیفیسنت” قرار می‌ گیرد و به خواب بی ‌پایان می ‌افتد تا توسط عشق خود بیدار شود. این انیمیشن با شخصیت ‌های جذاب، موسیقی فوق ‌العاده و صحنه ‌های زیبا، یکی از عناوین برجسته تاریخ سینمای انیمیشن محسوب می‌شود و هنوز هم پس از چندین دهه، جایگاه ویژه ‌ای در قلب مخاطبان دارد.

معرفی مجموعه جاکلیدی زیبای خفته

مجموعه کلیپ‌ های کیفیت بالای مربوط به 65 سالگی زیبای خفته شامل اسباب بازی های ریز است که با عروسک‌های فومی از شخصیت‌های فیلم انیمیشنی 16 امین دیزنی تزئین شده‌اند، از جمله پرنسس آورورا و پرنس فيلیپ، جادوگران فونا، فلورا و مریواتر، کیک کیک، خرگوش در کفش، جادوگر ملیفیسنت، کلاغ دیابلو و دو عددی گریزی دیگر: کبوتر در لباس پرنس و اژدهای ملیفیسنت.

در مجموعه جاکلیدی زیبای خفته عروسک ها به صورت جداگانه در کیسه‌هایی با محتوای مفاجا و بند پلاستیکی برای استفاده در کیف، کوله‌پشتی یا کلیدها عرضه شده‌اند. هر عروسک تقریباً 5 سانتیمتر قد دارد و مجموعه به صورت رسمی توسط دیزنی مجوز دارد.

مجموعه جاکلیدی زیبای خفته با قیمت 34.99 دلار آمریکا در پیش‌ فروشی در فروشگاه Entertainment Earth، که سفارشات از برزیل را پذیرفته می‌کند، موجود است.

منبع: monogramdirect.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *