وبلاگ

Raccoon Tycoon برنده بازی سال استرالیا

Raccoon Tycoon برنده بازی سال استرالیا

Raccoon Tycoon از University Games برنده‌ بازی سال استرالیا شد

از یک کمپین Kickstarter در سال ۲۰۱۸ شکل گرفته، عنوان بازی Raccoon Tycoon از Forbidden Games یک بازی سرگرم ‌کننده و قابل دسترس برای بازیکنان با سن بیش از هشت سال است می باشد و برای کودکان زیر این سن کمی پیچیده است که شما میتوانید از طریق سایت رسمی شرکت این محصول مهیج را خریداری نمایید.

اسباب بازی Raccoon Tycoon برنده بازی سال استرالیا

اسباب بازی Raccoon Tycoon برنده بازی سال استرالیا، پدیداری از یک پدیده Kickstarter در سال ۲۰۱۸ و عرضه شده در ایالات متحده، عنوان Forbidden Games، یک بازی سرگرم ‌کننده و قابل دسترس برای بازیکنان استراتژیک با سن بیش از هشت سال و بالاتر. در محله آستوریا قرار گرفته، بازیکنان سعی می ‌کنند تا بازار با ارزش ‌ترین کالاها را کنترل کنند و در این بازی سریع و سرگرم ‌کننده از معاملات کالا و توسعه شهری با کمک اسباب بازی ریز، ثروت کوچکی ایجاد کنند.

ریچارد ولز، مدیر عامل یونیورسیتی گیمز و گروه  Lagoon، گفت: “دریافت این جایزه در کنار شرکت‌ های قدرتمند و معتبر چنین افتخاری بزرگی برای بازی واقعی است و یک افتخار واقعی برای یونیورسیتی گیمز به صورت جهانی است. این به اعتراف به کیفیت و گیم ‌پلی نوآورانه محصولات Forbidden Games است، و این تقاضای رو به رشد برای بازی ‌های استراتژی خانوادگی عالی در سراسر جهان را پشتیبانی می ‌کند.”

بعد از این که Raccoon Tycoon برنده بازی سال استرالیا شد، محدوده استراتژیک Forbidden Games اکنون در انگلستان، ایالات متحده و استرالیا در دسترس است و شامل Racoon Tycoon Mosaic، Lizard Wizard و Dungeon Party می‌ شود. این بازی ‌های استراتژیک چالش برانگیز اما قابل دسترس حدود دو ساعت زمان برای بازی دارند و برای بازیکنان با سن بیش از هشت سال مناسب هستند.

منبع: universitygames

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *