اخبار

حضور پاویلیون در نمایشگاه پاییزی

حضور پاویلیون در نمایشگاه پاییزی

حضور پاویلیون در نمایشگاه پاییزی و راه اندازی کسب و کار جدید!

نمایشگاه پاییزی حضور پاویلیون در نمایشگاه پاییزی را تایید کرده و گفته این شرکت کسب و کار جدید راه‌اندازی کرده است، که طراحی شده است تا کسب‌وکارهای کوچک و نسل بعدی سازندگان و خالقان را حمایت کند، به آن‌ها کمک کند تا اسباب بازی ریز خود را در نقشه خرده‌فروشی قرار دهند و به هزاران خریدار در سراسر کشور دسترسی داشته باشند.

۱۰۰ پکیج قیمتی آماده برای نمایشگاه ورودی پاویلیون کسب و کار جدید موجود است که شامل فضایی در هر دو نمایشگاه پاییزی از ۱ تا ۴ سپتامبر ۲۰۲۴ در بیرمنگام NEC و نمایشگاه بهاری از ۲ تا ۵ فوریه ۲۰۲۵ است.

حضور پاویلیون در نمایشگاه پاییزی قطعی شد!

طبق خبر حضور پاویلیون در نمایشگاه پاییزی، همانطور که مقصد خریداران برای کشف محصولات جدید و جذاب از برخی از برندهای مورد نظر در خرده‌فروشی است، پکیج‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فرصتی را برای رسیدن به بازار جدید به رهبران آینده خرده‌فروشی بدهند، از کسب و کارهایی که از قبل تجربه دارند یاد بگیرند و بخشی از آینده خرده‌فروشی با نمایشگاه بهاری و پاییزی شوند.

حضور پاویلیون در نمایشگاه پاییزی در تمام بخش‌ها، از جمله Summerhouse، یک خانه برای لوازم خانگی و هدایای زیبا و مدرن و لوازم خانه و دکور، هدایای زیبایی و بهداشت، کارت‌های تبریک، لوازم کاغذی و بسته‌بندی، کودکان، اسباب‌بازی و بازی، هر روز و در Moda، لباس و کفش، لوازم جانبی مد و جواهرات و ساعت است.

سورایا گدلراب، درباره حضور پاویلیون در نمایشگاه پاییزی، گفت: “ما بسیار هیجان‌زده هستیم که پکیج‌های کسب و کار جدید خود را راه‌اندازی کرده‌ایم که به کسب‌وکارهای کوچک کمک می‌کند تا محصولات خود را در معرض خریداران اصلی و آماده‌ی خرید از فروشگاه‌های برجسته مانند Marks & Spencer، John Lewis، Tesco و Dunelm قرار دهند، و همچنین هزاران خرده‌فروش مستقل.

این فرصت همچنین به کسب ‌وکارهایی که قبلاً هیچ‌گاه نمایشگاه نداشته‌اند، کمک می‌کند تا با پیوستن به ۸۰۰+ سازنده، خالق و فروشنده محصول تجربه و یاد بگیرند.”

 در ادامه اخبار حضور پاویلیون در نمایشگاه پاییزی، نمایشگاه‌دهندگان پاویلیون کسب و کار جدید قادر خواهند بود محصولات خود را در دو بزرگترین رویداد تجاری خرده‌فروشی انگلیس، نمایشگاه پاییزی ۲۰۲۴ و نمایشگاه بهاری ۲۰۲۵ – در یک پاویلیون بزرگ از کسب‌وکارهای جدید که آماده‌اند قدم بعدی را در فروش محصولات خود به تجار در سراسر انگلستان و ایرلند بردارند، به نمایش بگذارند.

از نمایش‌های طراحی‌شده باز تا راه‌حل‌های نمایش خلاقانه، کسب‌وکارهای جدید قادر خواهند بود حضور و محصولات خود را به خریداران کلیدی در هر دو نمایشگاه تقویت کنند.

نمایش‌دهندگان همچنین به کتابچه‌های بازیگر و پشتیبانی از انجمن دسترسی خواهند داشت، اقدامات بازاریابی اختصاصی برای پشتیبانی از کسب‌وکار خود و پشتیبانی مداوم از یک مدیر حساب اختصاصی.

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *