اخبار

ورود OrchardToys به بازار هند

ورود OrchardToys به بازار هند

ورود OrchardToys به بازار هند با Gameworks LLP را اعلام کرده است.سازنده بازی ‌های آموزشی و پازل اورچارد توافقنامه لایسنس هندی را تأیید کرده است و همچنین شبکه توزیع بین ‌المللی خود را گسترش می ‌دهد و اکتشاف توسعه دهندگان جدیدی برای  Benelux، فرانسه، آلمان، اتریش و سوئیس (GAS) مورد بررسی قرار می‌دهد.

Gameworks LLP در پی ورود OrchardToys به بازار هند، به دنبال موفقیت‌هایی است که لورچارد تویز در انگلیس، ایتالیا و ایالات متحده دیده است.

جزئیات ورود OrchardToys به بازار هند

Gameworks  یک مجموعه بازی‌ها و پازل‌های Orchard Toys را برای بازار هند محلی می‌کند و موجودی در اوایل سال ۲۰۲۳ در دسترس قرار می‌دهد. محصولات توسط Gameworks با استانداردهای کیفیت معروف Orchard Toys تولید می‌شوند و برای مطابقت با استانداردهای شدید BIS هند آزمایش می‌شوند.

نایومی کوتاری، M.S.، CCC-SLP، مدیر عامل Gameworks LLP در ادامه خبر ورود OrchardToys به بازار هند، گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که با Orchard Toys همکاری کنیم تا بازی‌های آموزشی و اسباب بازی های فوق ‌العاده و برنده جایزه را به کودکان و خانواده‌ها در هند بیاوریم. این شرکت خود را به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان بازی‌هایی که تعادل مناسبی بین بازی و یادگیری ارائه می‌دهند، به طور جهانی برجسته کرده است، یک روش که ما اعتقاد داریم که به شدت به کودکان هند کمک خواهد کرد. ما منتظر ورود OrchardToys به بازار هند هستیم.”

با توجه به موفقیت های موقعیت مکانی در بازارهای مختلف، Orchard Toys قصد دارد همین مدل توزیع را در Benelux، فرانسه و بازارهای GAS اعمال کند. او قصد دارد تا موفقیت‌های برند را در کانادا، مجارستان و ایتالیا که در آن‌ها مجموعه‌های زبان محلی وجود دارد و فروش‌ها در این سه بازار سه برابر شده است، تکرار کند.

رابرت مان، مدیر حساب بین‌المللی این شرکت درباره ورود OrchardToys به بازار هند، توضیح داد: “پتانسیل بسیار بزرگی وجود دارد تا برند خود را به سراسر جهان گسترش دهیم. آزمایش‌های بازار ما موفقیت‌آمیز بوده‌اند، با محصولات زبان مخصوص زبان، بازی‌های محلی زبانی را برای مشتریان ارائه داده‌ایم که بازارهای فروش را افزایش داده‌اند. اکنون تمرکز ما بر این است که این را به Benelux، فرانسه و بازارهای GAS که ما به دنبال شرکای توزیع در آن‌ها هستیم، گسترش دهیم.”

منبع: orchardtoys

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *