اخبار

قرارداد شرکت orchard و ses crative

قرارداد شرکت orchard و ses crative

قرارداد شرکت orchard و ses crative برای توزیع محصولات خود در اروپا اعلام شد.

اورچارد تویز یک توافق با شرکت اس ‌ای‌ اس کریتیو برای توزیع محصولات خود در آلمان، اتریش، سوئیس، بلژیک و فرانسه اعلام کرده است.

اورچارد تویز

شرکت Orchard Toys یک شرکت بریتانیایی است که در زمینه تولید اسباب‌بازی و بازی‌های آموزشی برای کودکان فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۷۰ تأسیس شد و محصولات آن اغلب شامل بازی‌های آموزشی، پازل‌ها، و اسباب بازی ریز برای کودکان مختلف سنی است.

جزئیات قرارداد شرکت orchard و ses crative

به شرایط این توافق، اس ‌ای ‌اس کریتیو توزیع منطقه‌ ای و زیرساخت ‌های محلی را فراهم خواهد کرد، و حمایت از خرده فروشی موجود در منطقه و توسعه فرصت‌ های کسب و کار جدید بزرگ برای اورچارد تویز را ارائه می‌دهد.

در قرارداد شرکت orchard و ses crative، سایمون نیوبری، مدیرعامل اورچارد تویز، گفت: “این توافق توزیع جدید بخشی از استراتژی رشد ما برای توسعه و گسترش کسب و کارمان در سراسر اروپاست، و اس ‌ای ‌اس کریتیو به عنوان شریک جدید ما، یک انتخاب عالی است.”

بوریس شولتز، مدیرعامل اس ‌ای ‌اس کریتیو، افزود: “ما بسیار خوشحالیم که محصولات عالی اورچارد تویز را به مجموعه اس ‌ای ‌اس کریتیو اضافه کرده و آن ها را برای کودکان در سراسر آلمان، بلژیک و فرانسه در دسترس قرار می ‌دهیم.

با قرارداد شرکت orchard و ses crative، کمک به رشد فروش و تبدیل شدن به یک شریک قوی ‌تر برای مشتریان ارزشمند ما است، همچنین گزینه ‌های بیشتری را برای مصرف ‌کننده ارائه می ‌دهد.”

قرارداد شرکت orchard و ses crative در پی توافق شرکت با امو تویز در ژانویه برای توزیع خطوط خود در بازارهای اسکاندیناوی است. امو تویز توزیع محلی در نروژ، فنلاند و دانمارک را ارائه خواهد داد، همراه با دستور العمل‌ های زبان محلی در بازی ‌ها و پازل‌ هایی که توزیع می‌کند.

در سال 2023، اورچارد تویز یک توافق توزیع و تولید با مجوز با بیجینگ فاکسی، به منظور گسترش برند در جمهوری خلق چین امضاء کرد.

منبع: orchard toys

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *