اخبار

محصول جدید Smart Games

محصول جدید Smart Games

محصول جدید Smart Games مسابقه Smart Dog Obstacle Run میباشد که به تازگی منتشر شده است!

SmartGames مسابقه Smart Dog Obstacle Run را معرفی کرده است، یک بازی 60 چالشی با هدف اصلی ادغام یک سگ با مربی خود.

اسباب بازی Smart Dog Obstacle Run

محصول جدید Smart Games یک اسباب بازی ریز برای علاقه‌مندان به حیوانات، مناسب جوان و پیر با 60 چالش متفاوت میباشد. کودکان یک مسیر موانع برای سگ ایجاد می‌کنند تا به اطراف دورگهی بازی حرکت کند و به مربی خود برگردد.

محصول جدید Smart Games یک بازی است که منطق بازیکنان را آزمایش می‌کند، مناسب برای کودکان بالای هفت سال با قیمت پیشنهادی 14.99 پوند. بازیکنان باید از 60 چالش در کتابچه شامل شده انتخاب کنند که از آسان تا متخصص متفاوت است، سپس موانع را در برداشته و مسیر کامل را کشف کنند. برای حل بازی، بازیکنان باید سگ را با مربی خود ادغام کنند.

بازی کردن با محصول جدید Smart Games تمرکز، برنامه‌ریزی، حل مشکل و مهارت‌های درک بصری را تحریک می‌کند. طراحی کوچک آن باعث می‌شود که این بازی برای حرکت مناسب باشد و ساعت‌ها سرگرمی فراهم کند.

درباره راه‌اندازی بازی Smart Dog Obstacle Run، کارن کلارک، مدیر برند در انگلستان در Smart Toys and Games، گفت: “ما به شدت خوشحالیم که این بازی جدید را معرفی کنیم.

بعد از موفقیت مداوم گربه‌ها و جعبه‌ها که در سال گذشته عرضه شد، حس کردیم وقت آمده است تا یک موضوع جدید برای کاربران ما که عاشق سگ‌ها هستند بسازیم، و Smart Dog Obstacle Run دقیقاً همانچیزی است که به دنبال آن هستیم.

این یک بازی پر از سرگرمی است و قطعاً منطق بازیکنان و مهارت‌های حل مسئله را به چالش می‌کشد. امیدواریم که این بازی رنگارنگ سگ برای ما همان اندازه از شادی را برانگیزد که برای ما داشت.”

منبع: smartgames

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *