اخبار

پازل جدید شرکت اسمارت گیمز

پازل جدید شرکت اسمارت گیمز

پازل جدید شرکت اسمارت گیمز به نام 5 پرنده کوچک معرفی شد.

اسمارت‌گیمز بازی 5 پرنده کوچک را معرفی کرده است، یک بازی لگو که بازیکنان باید محل نشست هر پنج پرنده را روی درخت پیدا کنند.

اسمارت ‌گیمز بازی پازل یک نفره جدید خود را اعلام کرده است. برند 5 پرنده کوچک بازی منطقی جدیدی با 60 چالش مختلف است، جایی که بازیکنان باید رموز را حل کنند تا پرندگان را به خانه ‌هایشان برگردانند.

جزئیات پازل جدید شرکت اسمارت گیمز

برای کودکان بالای پنج سال، 5 پرنده کوچک تست مهارت‌های استنتاجی بازیکنان است. برای حل پازل، بازیکنان باید با تمرکز بر روی این کار کنند که پنج پرنده کوچک را در درخت کجا قرار دهند. آن‌ها باید از رموز تصویری که در هر چالش فراهم شده است برای بستن هر پرنده به شاخه‌ها استفاده کنند. برای حل پازل به درستی، هر پرنده باید به جهت درستی نگاه کرده و در کنار دوستانش بنشیند.

پازل جدید شرکت اسمارت گیمز، مهارت‌ های کلیدی منطق و استنتاج را تحریک می‌کند. با پنج سطح سرگرمی که به تدریج دشوارتر می‌شوند، بازی از ساده به سخت افزایش پیدا می‌کند. بازیکنان می‌توانند با توجه به سرعت خود در حل هر سطح کار کنند، چرا که پرندگان هر چه بیشتر و خواسته‌ های آنها همواره بیشتر می‌شود. این بازی به همزمان هم تمرکز و هم فکر واقعی را در پیش می ‌گیرد.

درباره راه اندازی پازل جدید شرکت اسمارت گیمز، کارن کلارک، مدیر برند انگلیسی در اسمارت تویز و گیمز، گفت: “ما بسیار خوشحالیم که این بازی جدید و جذاب را معرفی کرده ‌ایم. اکنون که بهار آغاز شده و پرندگان دارند چرخ می‌زنند، ما مطمئن هستیم که بازیکنان شاد خواهند بود که این پنج پرنده کوچک را به خانه ببرند. این واقعاً از سر می‌ ریزد از سرگرمی و راه خوبی برای آزمایش مهارت‌های منطقی و حل مسئله بازیکنان است.”

منبع: smartgames

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *