اخبار

معاون ارشد جدید mattel

معاون ارشد جدید mattel

در تاریخ 3 مه 2024، PJ لوئیس به معاون ارشد جدید mattel و رئیس جهانی عروسک‌های اکشن و سرگرمی , و لگو های Fisher-Price ترفیع یافت. این ترفیع به افتخار رهبری قوی و سابقه‌ی موفقیت‌های او در شرکت Mattel اعطا شده است.

این اطلاعات توسط معاون اجرایی و مدیرعامل برند شرکت Mattel، لیزا مکنایت، که PJ به او گزارش می‌دهد، اعلام شده است. PJ نقش گسترده‌تری به عنوان مدیر اجرایی برای عروسک‌های اکشن و سرگرمی Fisher-Price دارد که شامل مدیریت عروسک‌های اکشن، بادبادک‌ها و سرگرمی‌های پیش‌دبستانی از جمله بارنی و Imaginext می‌شود. PJ در طول 18 سال حضورش در شرکت Mattel، قدرت رهبری قوی خود را اثبات کرده و سابقه‌ی موفقیت‌های قابل توجهی داشته است.

معاون ارشد جدید mattel چند استراتژی برای برخی از پرفروش‌ترین مجموعه‌های محصولات مصرفی جهان ایجاد کرده و نقشه‌های همکاری با شرکت‌هایی چون دیزنی-پیکسار، WWE، یونیورسال و دیگران را ترسیم کرده است. PJ نقش مهمی در مدیریت پرتفوی عروسک‌های اکشن و بادبادک داشته و محصولاتی از مجموعه‌های Masters of the Universe و Jurassic World را شامل می‌شود. او توانسته است کسب و کار عروسک‌های اکشن را در سال 2022 به رکورد بالایی برساند.

معاون ارشد جدید mattel در طول حضورش در مجموعه، چندین اقدام نخستین انجام داده است، از جمله برنده شدن مجوزها برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای مربوط به WWE و Minecraft و حقوق برنده شدن جایزه TOTY برای راه‌اندازی گروگو “بیبی یودا” به نام Lucasfilm که محبوب‌ترین عروسک‌های اکشن در تاریخ Mattel بود. PJ افزود: “این یک افتخار است که نقش گسترده‌تری در شرکت Mattel داشته باشم.

همچنین معاون ارشد جدید mattel ادامه داد: من شگفت‌زده‌ام که بر روی ارث فوق‌العاده این برندها ساختار بیافرینم و منتظرم با تیم همکاری کرده و محصولات و محتوای جذابی را برای خانواده‌ها در سراسر جهان ارائه کنم.” PJ قبل از این نقش، از طریق ظرفیت‌های مختلفی در شرکت خدمت کرده است، از جمله رهبری تیم دسته‌بندی بازی‌ها، در سازمان بازاریابی شمال آمریکا و در توسعه شرکت.

معاون ارشد جدید mattel پیش از ورود به این شرکت، در گروه برنامه‌ریزی استراتژیک Fox Filmed Entertainment کار کرده و حرفه‌اش را در حوزه مالی در نیویورک آغاز کرده است. او عضو هیئت مدیره بنیاد کودکان Mattel است و در شورای همکاری‌های شرکت‌های Save the Children نماینده‌ی Mattel است.

او دارای مدرک MBA از دانشگاه جنوبی کالیفرنیا و مدرک کارشناسی ارشد در رشته تاریخ از دانشگاه پنسیلوانیا است.

منبع: mattel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *