اخبار

دفتر جدید شرکت Magnatiles در اروپا

دفتر جدید شرکت Magnatiles در اروپا

تاسیس دفتر جدید شرکت Magnatiles در اروپا: برند ساخت و ساز مغناطیسی Magna-Tiles کریستیان پترسن، با تجربه‌ی فعالیت در صنعت اسباب‌بازی، را برای رهبری یک دفتر جدید در اروپا منصوب کرده است.

Magna-Tiles اعلام کرده است که کریستیان پترسن، کارشناس صنعت اسباب‌بازی، به تیم Magna-Tiles پیوسته است و این شرکت را در گسترش جهانی و تعهد به ارائه تجربیات بازی معنی‌دار برای کودکان در سراسر جهان تقویت می کند. کریستیان نظارت بر باز کردن اولین دفتر Magna-Tiles در اروپا را به عهده دارد که در انتهای امسال به کار خواهد افتاد.

“کریستیان با یک پیشینه تحصیلی قابل توجه در زمینه کسب و کار بین‌المللی، به ویژه در صنعت اسباب‌بازی، به Magna-Tiles می‌آید”، گفت رئیس Michael Valenta. “اگر چیزی وجود دارد که به طور جهانی مهم است، این بازی است. با رهبری کریستیان، ما خوشحالیم که می توانیم تقاضای روزافزون برای محصولات Magna-Tiles در سراسر جهان را برآورده کنیم.”

دفتر جدید شرکت Magnatiles در اروپا تاسیس شد

قبل از پیوستن به تیم Magna-Tiles، کریستیان سمت‌های مدیریتی در آسیا، اروپا و آمریکای لاتین را داشته است و نقش مهمی در رهبری رشد کسب و کارها در این بازارهای کلیدی داشته است. در طول دوره‌ی خود با لگو، تقریباً ده سال طول کشید، او مدیرعامل لگو در برزیل بود و نظارت بر کانال‌های فروش، بازاریابی، عملیات و مالی داشت. در این نقش، وی همچنین نگاهی به توسعه‌ی فروشگاه‌های برند لگو در برزیل داشت.

در ادامه تاسیس دفتر جدید شرکت Magnatiles در اروپا: کریستیان همچنین دارای تخصص در زمینه‌ی اسباب‌بازی‌ ریز آموزشی است که برای Magna-Tiles بسیار مهم است، به عنوان یک برند که در کلاس درس شکل گرفته و همچنان با متخصصان آموزشی و توسعه فکر کودکان همکاری می‌کند. او به راه‌اندازی فعالیت‌های آموزشی لگو برای آمریکای لاتین راهنمایی کرد و شبکه‌ی توزیع کاملی از مکزیک تا آرژانتین را مدیریت کرد. در این نقش، وی همچنین در مذاکرات و مذاکرات دولتی در سراسر آمریکای لاتین نماینده لگو آموزش بود.

Magna-Tiles خود را به عنوان برند اصلی ساخت و ساز مغناطیسی معرفی می کند. اختراع شده توسط یک مربی برای مربیان، به یکی از محبوب ترین برندهای مجموعه‌های ساخت و ساز مغناطیسی در آمریکا تبدیل شده است (منبع: Circana/Retail Tracking Service/Jan-Dec 2022/USD) و یک ابزار ضروری برای ذهن رشد کودکان است.

دفتر جدید شرکت Magnatiles در اروپا تاسیس و از طریق پیشنهاد دهان به دهان و تجربه‌ی عملی، مجموعه‌های Magna-Tiles را به فروشگاه‌های اسباب‌بازی راه یافته‌اند، برای خانواده‌ها که به دنبال راه‌هایی برای به خانه آوردن آموزش، غنی سازی و بازی معنادار بودند. امروزه، مجموعه‌های Magna-Tiles به عنوان یکی از مهم‌ترین عناصر در میلیون‌ها خانه و کلاس درس در بیش از ۷۰ کشور به عنوان یک ابزار ضروری حضور دارند.

در انتهای خبر دفتر جدید شرکت Magnatiles در اروپا: مجموعه‌ی Magna-Tiles Downhill Duo 40-Piece Set موفقیتی را که در جوایز TOTY سال ۲۰۲۳ در نیویورک اعلام شد، داشت.

منبع: magnatiles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *