اخبار

راه اندازی Heyclay در آلمان

راه اندازی Heyclay در آلمان

راه اندازی Heyclay در آلمان و اتریش شروع میشود.

با توجه به موفقیت خود در دسته‌بندی هنر و صنایع دستی، Hey Clay تومی از تابستان ۲۰۲۳ در آلمان و اتریش راه‌اندازی خواهد شد.

از زمان راه ‌اندازی آن در انگلستان در ماه مه سال گذشته، فروش‌ اسباب بازی های Hey Clay از تومی به طور پیوسته در حال رشد بوده و برنده‌ی بسیاری از جوایز شده است.

Hey Clay که مجموعه‌ای از تجارب مدل‌سازی خاکی و دیجیتال را ارائه می‌دهد، ابتدا در اوکراین در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد و از پیش از این، تعداد زیادی جایزه در صنایع برنامه‌های تعاملی و بازی، از جمله بهترین برنامه برای کودکان و بهترین طراحی بازی، همچنین بهترین اسباب‌بازی هنر و صنایع دستی در جوایز Made for Mums و طلا در جوایز Project Baby را دریافت کرده است.

جزئیات راه اندازی Heyclay در آلمان

راه اندازی Heyclay در آلمان و اتریش با مجموعه‌ای از فعالیت‌های بازاریابی همراه خواهد بود که شامل FSDUs ویدیویی کاملاً برند شده در فروشگاه‌ها، نمایش‌های فروشگاهی، محتوای اجتماعی و یک کمپین PR مصرف‌کننده است تا به بهره‌برداری از ورود آن به این بازارهای جدید کمک کند و موفقیتی را که از پیش در انگلستان و شرق اروپا داشته، تقلید کند.

در دسته‌بندی سنتی مدل‌سازی، Hey Clay توانسته است دیدگاه جدیدی نسبت به پلاستیسین پیدا کند و در رنگ‌های روشن و جذاب ارائه شود. علاوه بر این که ابزاری برای خلاقیت و توسعه کودکان است، به راحتی به یک اسباب‌بازی، ابزار نمایان کردن شخصیت و منبعی برای کشف‌ها تبدیل می‌شود.

راه اندازی Heyclay در آلمان، نقاط قیمت جدید همچنین در سراسر محدوده معرفی شده‌اند؛ با اضافه کردن مجموعه سه ظروفی حیوانات تکی و یک مجموعه متوسط با شش ظرف. مجموعه‌های بزرگ محبوب همچنین با اضافه کردن مجموعه حیوانات جنگلی به روز خواهند شد.

Mary Wood، مدیر عامل تومی بریتانیا و DACH، گفت: “ما خوشحالیم که گسترش محصولات ما از مجموعه Hey Clay را در این دو بازار جدید اعلام می‌کنیم و ما امیدواریم که موفقیتی را که در اینجا در انگلستان دیده‌ایم، تکرار کنیم.”

“دسته‌بندی هنر و صنایع دستی همچنان یک حوزه مهم رشد برای کسب و کار ماست، و ما مطمئن هستیم که Hey Clay در حال تبدیل شدن به محبوبیت خانواده است.”

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *