اخبار

عروسک فربی

به روزرسانی عروسک فربی

به روزرسانی عروسک فربی انجام شد! با ویژگی‌ها، عبارات و موارد دیگری که در تاریکی روشن می‌شوند.

بزرگسالان بازیگران احساساتی به یاد خواهند آورد که فربی شرکت هاسبرو، اسباب بازی تعاملی و عجیبی بود که اولین بار در سال ۱۹۹۸ عرضه شد. هاسبرو در سال قبل فربی را با ظاهر به ‌روزشده‌ ای در دو رنگ، مجدداً به بازار عرضه کرد. از آن زمان به بعد، شرکت همچنین فربلت‌ها را عرضه کرده است، اسباب بازی‌های کوچک فربی با تمام ویژگی‌های تعاملی نسخه تمام اندازه. اکنون، نسخه گالاکسی فربی، سرگرمی تاریکی‌روشن و بازی‌های نورانی را به مجموعه فربی اضافه خواهد کرد.

عروسک جدید هاسبرو

ویرایش گالاکسی فربی، طراحی شده برای کودکان به سن ۶ سال و بالاتر، دارای چشم‌ ها و گوش ‌هایی است که در تاریکی روشن می‌ شوند، با اثرات نوری مختلف در حالت نمایش نور. الگوی موی سبز، بنفش و آبی این اسباب بازی طراحی شده است تا به نمایی از نورهای شمالی شبی شباهت داشته باشد.

با به روزرسانی عروسک فربی و ویرایش گالاکسی، این عروسک دارای پنج حالت صوتی فعال و بیش از ۶۰۰ عبارت، شوخی و آهنگ است. کودکان می‌ توانند به سنگ قلب ضربه بزنند و بگویند “هی فربی!” تا توجه اسباب بازی را جلب کنند، سپس با یکی از پنج دستور زیر پیگیری کنند: مهمانی رقص، کپی گربه، فال من، بیا آرام باشیم یا نمایش نوری.

فربی همچنین به آغوش و تکان دادن پاسخ می‌دهد. همچنین می ‌تواند با سایر حرکات اخیر فربی تعامل کند، از جمله جدید ترین فربلت ‌ها. این همراه با چندین لوازم جانبی می‌ آید، از جمله یک شانه، یک زیورآلات پیتزا که می‌تواند به آن غذا بدهد، و الگوهای نورانی که در تاریکی روشن می‌شوند.

منبع: hasbro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *