اخبار

کتاب کامیک فانکو

کتاب کامیک فانکو

جدید ترین کتاب کامیک فانکو منتشر شد!

Funko یک Pop! Comic Cover ویژه برای جشن ۶۰ سالگی عرضه اولین کتاب کامیک درباره ابرقهرمان نابینای دیردیویل (Daredevil) را منتشر کرده است.این مجله در آوریل ۱۹۶۴ با یک اسکریپت از استن لی و نقاشی‌های بیل اوورت (جک کیربی مشارکت کرده بود) در بازار عرضه شد.

شرکت تولید کننده اسباب بازی فانکو، شاهکارهای بی نظیری را در صنعت کامیک خلق کرده است. هر کدام از این کتاب ها، دنیایی از موجودات خیال انگیز، داستان های پرهیجان و طراحی های جذاب را در خود جای داده اند.

کتاب کامیک Daredevil

از شخصیت های محبوب پاپ کالچر گرفته تا ابرقهرمانان مشهور، همگی در این آثار جان تازه ای گرفته اند و مخاطبان را به سفری فراتر از تصور خود برده اند. قدرت خلاقیت و نوآوری فانکو، یکی از دلایل محبوبیت بی نظیر این برند در میان طرفداران کامیک است. اگر شما نیز به دنیای رنگارنگ و سرشار از خیال کتاب کامیک فانکو علاقه مندید، بدون شک تجربه ای فراموش نشدنی در انتظار شماست!

کتاب کامیک فانکو در واقع با جلد اصلی شماره ۱۹۶۴ مطابقت ندارد، بلکه با جلد دوباره‌آغازی Daredevil: Marvel Knights Collection #1 از نوامبر ۱۹۹۸ با هنر از جو کوزادا و داستان نوشته توسط کوین اسمیت، ارائه شده است. Pop! از مرد بدون ترس به صورت معکوس “پرواز” بین ساختمان‌های نیویورک قرار دارد.

کتاب کامیک فانکو داخل یک جعبه اکریلیک شفاف، مهر و موم شده و دمبل عالی داخل جعبه محکم متصل شده است. این جعبه می‌تواند بر روی یک قفسه، روی یک میز یا بر روی دیوار نصب شود و ابعاد آن ۲۷.۳ سانتیمتر ارتفاع، ۱۷.۸ سانتیمتر عرض و ۷.۶ سانتیمتر عمق دارد. Pop! ارتفاع ۹.۸ سانتیمتر دارد. این کتاب را می توانید با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در حال پیش‌ فروش از طریق Entertainment Earth، که سفارشات را از برزیل نیز قبول می‌کند، تهیه کنید.

منبع: funko

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *