اخبار

اکشن فیگور فیلم سریع و خشن

اکشن فیگور فیلم سریع و خشن

Iron Studios نمونه ‌های کوچکی از خط محصولات Mini Co خود را برای پیش ‌فروش عرضه کرده است، که بسیار شبیه به سری فیلم ‌های بسیار محبوب و پرطرفدار سریع و خشن هستند.

سازنده اکشن فیگور فیلم سریع و خشن، آیرون استودیو یک شرکت برزیلی است که در زمینه تولید مجسمه‌ها و اشیاء جمع‌آوری‌پذیر با کیفیت بالا بر اساس مجموعه‌های محبوب سینما، کمیک‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و بازی‌های ویدیویی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۲۰۱۲ توسط کارآفرینان و جمع ‌آورندگان رنان پیزی و مارسلو ساویو تأسیس شد.

یکی از ویژگی ‌های مهم آیرون استودیو، توافقنامه‌ های رسمی لایسنسینگ با شرکت‌های اسباب بازی بزرگ مانند مارول، دی‌سی کامیکس، وارنر برادرز، دیزنی و سایرین است. این امکان را به شرکت می‌دهد تا محصولات رسمی براساس شخصیت‌ها و ویژگی‌های محبوب تولید کند و اطمینان از اصالت و کیفیت برای جمع‌آوران فراهم کند.

معرفی اکشن فیگور فیلم سریع و خشن 

اکشن فیگور فیلم سریع و خشن تصویر افسر پلیس لس آنجلس را که توسط پل واکر بازی شده است، که در جهان مسابقات زیرزمینی و برای تحقیق در مورد یک سری دزدی‌ ها نفوذ می‌کند و در نهایت به خانواده تورتو می ‌پیوندد، را تکثیر می‌کند. مجسمه برای مدل اتومبیل زرد 1994 تویوتا سوپرا Mark IV ارائه شده است.

اکشن فیگور فیلم سریع و خشن، دیگر قهرمان سری و رهبر خانواده را، که توسط بازیگر وین دیزل بازی شده است، با لباس سیاه، به همراه صلیب نقره‌ای و نگه داشتن یک دسته لاستیک ثبت کرده است. راننده در کنار اتومبیلی که از پدرش به ارث برده است، یعنی یک داج شارجر R/T 1970 سیاه، قرار دارد.

این مجسمه‌ها از پلاستیک PVC با کیفیت بالا ساخته شده‌ اند، نسخه محدود، مجوز رسمی دارند و ارتفاع آن‌ ها حدود ۱۴ سانتیمتر است.

هر مجسمه وینیلی MiniCo Fast and Furious با قیمت 39.99 دلار آمریکا برای پیش‌فروش از Entertainment Earth در دسترس است، که سفارشاتی را هم از برزیل قبول می‌کند.

منبع: ironstudios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *