اخبار

همکاری بین WowStuff و MagnaTiles

همکاری بین WowStuff و MagnaTiles

امضای همکاری بین WowStuff و MagnaTiles انجام شد!

شرکت آمریکایی متخصص در اسباب‌بازی‌ ریز و محصولات ساخت و ساز مغناطیسی، Magna-Tiles، اولین برندی است که به مجموعه توزیع جدید Wow! Stuff در بریتانیا می‌پیوندد.Magna-Tiles شرکت نوآور در اسباب‌بازی Wow! Stuff را به عنوان شریک جدید فروش، توزیع و بازاریابی خود در بریتانیا منصوب کرده است.

مدیرعامل Wow، دان لاوالت درباره همکاری بین WowStuff و MagnaTiles اظهار داشت: “فرهنگ سرگرم‌کننده و رویکرد مشتری‌محور Magna-Tiles به محصولات جدید و ایجاد برند واقعاً ما را به این برند جذب کرد. این با ماموریت اصلی ما که ‘کار کردن تا زمانی که مغزمان درد بگیرد’ برای ارائه اسباب‌بازی‌های واقعاً نوآورانه و برندی همخوانی دارد.

جزئیات همکاری بین WowStuff و MagnaTiles

این به‌علاوه شعار ما برندهای عالی را به زندگی آوردن! راهنمای هدف فروش ما خواهد بود تا برند عالی Magna-Tiles را در فروشگاه‌های خرده‌ فروشی و از طریق ابتکارات بازاریابی در بازار خانگی ما به زندگی بیاوریم.”

ست‌های Magna-Tiles ذهن‌های جوان را الهام بخشیده و به کودکان کمک می‌کنند تا مهارت‌هایی را که در زندگی روزمره استفاده خواهند کرد، توسعه دهند. این برند توسط یک معلم برای معلمان در سال 1997 اختراع شد. از این آغاز‌های متواضعانه، Magna-Tiles به برند شماره یک ست‌های ساختمانی مغناطیسی در آمریکا تبدیل شده است، یک ابزار اساسی برای ذهن در حال رشد هر کودک و یک جز اصلی در جعبه اسباب‌بازی مدرن.

تونی وایت، مدیر فروش عمومی Wow، در ادامه خبر همکاری بین WowStuff و MagnaTiles افزود: “ما بسیار خوشحالیم که برند Magna-Tiles به اولین خط توزیعی ما در بریتانیا تبدیل شده است. Wow! Stuff به خاطر ایجاد اسباب‌بازی‌های نوآورانه با عامل ‘Wow!’ واقعی شناخته شده است.

با ادامه تمرکز جهانی ما بر این موضوع، ما یک برنامه رشد داخلی با یک مأموریت داریم: انتخاب دقیق برندهای مکمل برتر، تکرار شور و شوق مالک برند و اطمینان از تکرار موفقیت آن‌ها در بازار بریتانیا. به عنوان یک برند شماره یک، Magna-Tiles پتانسیل عظیمی برای گسترش در اینجا دارد. ما زمان، تلاش و البته سرمایه‌گذاری بازاریابی قابل توجهی را به ایجاد تقاضای بزرگ برای برندی که در دسته خود شماره یک است، اما همچنین به عنوان یکی از سه برند برتر ساخت و ساز، اختصاص خواهیم داد.”

مایکل والنتا، رئیس Magna-Tiles، گفت: “تیم ما در Magna-Tiles از همکاری بین WowStuff و MagnaTiles هیجان زده است. Wow! Stuff یک شریک ایده‌آل برای کمک به ما در تحقق پتانسیل کامل برند ما در بازار حیاتی بریتانیا است. موفقیت اثبات شده آن‌ها در بازار اسباب‌بازی بریتانیا بی‌نظیر است، به طور مداوم برندها را به زندگی می‌آورد و تا زمانی که مغزشان درد بگیرد کار می‌کنند.”

منبع: https://www.wowstuff.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *