اخبار

مدیر عامل اتحادیه اسباب‌ بازی

مدیر عامل اتحادیه اسباب‌ بازی

اتحادیه اسباب‌بازی و لگو، که نماینده‌ی یک طیف گسترده از تولیدکنندگان، خرده‌فروشان، اجازه‌دهندگان و دیگرانی است که در صنعت سرگرمی جوانان فعالیت می‌کنند، اعلام کرده است که گرگ اهرن به عنوان رئیس و مدیر عامل جدید آن از اول ژوئن به این اتحادیه می‌پیوندد.

اهرن مسئولیت مدیر عامل اتحادیه اسباب‌ بازی را برعهده دارد و به بهترین شکل ممکن اعضا و نیازهای صنعت به عنوان حدود ۹۰۰ عضو این اتحادیه را خدمت‌رسانی می‌کند.

وی نظارت بر اهداف کلیدی را برعهده دارد که شامل نمایشگاه‌ها و رویدادهای صنعتی، امور تنظیمی و نمایندگی، ایمنی اسباب‌بازی و اخلاقیات، آموزش اعضا، و همچنین راه‌اندازی مخاطبان برای حمایت از اهمیت بازی می‌شود.

نقش مدیر عامل اتحادیه اسباب‌ بازی شامل همکاری با بنیاد اسباب‌بازی، پایگاه انسان‌دوستانه این اتحادیه، است.

مدیر عامل جدید اتحادیه اسباب بازی

شارون پرایس جان، مدیر عامل Build-a-Bear Workshop و رئیس هیئت مدیره اتحادیه اسباب‌بازی، اظهار داشت: “از جانب تکامل استراتژیک اتحادیه اسباب‌بازی، هدف ما این است که بهترین خدمات را برای نیازهای گسترده و متغیر صنعت ما ارائه دهیم.

با تصویب شدن مدیر عامل اتحادیه اسباب‌ بازی،شارون به این تیم پرانرژی پیوسته و ما به اعتقاد داریم که تجربیات وی در دوران‌های مختلف حرفه‌ای در برخی از بزرگترین تولیدکنندگان و خرده‌فروشان اسباب‌بازی، یک شبکه ارتباطات قابل اعتماد و گسترده برای اتحادیه ایجاد کرده است که هدف‌های آن هم‌اکنون و در آینده را پیش برده و تحقق می‌دهد.”

این اعلان در یک لحظه مهم برای مدیر عامل اتحادیه اسباب‌ بازی صورت گرفته است، با بازگرداندن رویداد صنعتی نمایشگاه اسباب‌بازی نیویورک به موقعیت اصلی و ایجاد اخیر نمایشگاه پیشنمایش بازار لوس‌آنجلس توسط این اتحادیه، در میان تکامل‌ها و همگرایی صنعت در محیط اقتصادی پساپاندمیک.

زمینه‌ی حرفه‌ای مدیر عامل اتحادیه اسباب‌ بازی شامل تجربه در انواع نقش‌های اجرایی در داخل صنعت اسباب‌بازی در تولیدکنندگان کوچک و بزرگ از جمله Mattel، OddzOn، Hasbro، LeapFrog و Toys R Us است. این اتحادیه تاکید می‌کند که این تجربیات او را به خوبی برای درک و حل چالش‌های صنعت مناسب می‌کند.

منبع: buildabear

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *