اخبار

مجموعه انیمیشن بلویی

مجموعه انیمیشن بلویی

BBC Studios قرارداد مجوز جهانی مجموعه انیمیشن بلویی را تمدید کرد!

BBC Studios می‌گوید ترجمه برند Bluey بهترین در کلاس خود است، زیرا Moose Toys همچنان به ارائه مجموعه‌ای می‌پردازد که روح Bluey را جشن می‌گیرد.

دارنده مجوز BBC Studios همچنان شریک اصلی جهانی اسباب‌بازی برای مجموعه انیمیشن بلویی برنده جایزه امی Bluey در تمام مناطق خواهد بود. تمدید چندساله این قرارداد، موفقیت جهانی مجموعه اسباب‌بازی‌های Moose را تقویت می‌کند.

این تمدید به دنبال اولین نمایش جهانی همزمان قسمت ویژه Bluey به نام The Sign توسط ABC استرالیا و پلتفرم‌های دیزنی انجام می‌شود که تحسین منتقدان و تماشاگران را در سراسر جهان به همراه داشت. The Sign در هفته پس از انتشار خود بیش از 10 میلیون بازدید در Disney+ داشت و به عنوان برنامه برتر ABC در سال 2024 و بالاترین برنامه ABC در تمام زمان‌ها در ABC iview شناخته شد.

علاوه بر این، BBC Studios اخیراً اعلام کرده که مجموعه‌ای از Mini-قسمت‌های جدید Bluey در ماه ژوئن در شبکه ABC استرالیا برای مخاطبان استرالیایی پخش خواهد شد و در ماه ژوئیه در Disney Jr. و Disney+ در دسترس خواهد بود.

اندرو کارلی، مدیر مجوز جهانی در BBC Studios، گفت: “با وجودی که علاقه جهانی به مجموعه انیمیشن بلویی نشانه‌ای از کاهش ندارد، من خوشحالم که همکاری پویا ما با Moose Toys برای سال‌های آینده ادامه خواهد داشت.

ترجمه Moose از برند Bluey بهترین در کلاس خود است. تیم Moose به طور مداوم محصولات فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد که تخیلات کودکان را مجذوب کرده و تجربه‌های بازی بی‌نظیری که روح Bluey را به خوبی جشن می‌گیرد، الهام می‌بخشد.”

جزئیات سری جدید مجموعه انیمیشن بلویی

پال سولومون، مدیرعامل Moose Toys در باره مجموعه انیمیشن بلویی، گفت: “ما بسیار خوش‌شانس هستیم که بخشی از تیمی هستیم که شخصیت‌های محبوب Bluey را برای کودکان در سراسر جهان به زندگی می‌آورد. Bluey به یکی از ثابتی‌های میلیون‌ها خانه تبدیل شده و شیوه زندگی منحصر به فرد استرالیایی ما را جشن می‌گیرد.

از باربکیوهای حیاط خلوت تا ماجراهای خانوادگی، Bluey به ما یادآوری می‌کند که بازی کنیم و خود را زیاد جدی نگیریم، همه چیزهایی که ما در Moose به آن‌ها معتقدیم. چه کسی بهتر از یک شرکت اسباب‌بازی خانوادگی استرالیایی مانند ما می‌تواند روح Bluey را به زندگی بیاورد؟”

Moose Toys با موضوع سفر خانوادگی سال 2024 برای مجموعه انیمیشن بلویی که توسط BBC Studios تعیین شده، هم سو است و یک خط تولید قوی برای پاییز دارد. در پاییز/زمستان امسال، طرفداران شاهد خواهند بود که مجموعه انیمیشن بلویی با مجموعه بازی 3 در 1 هواپیما که او و خانواده‌اش را به تعطیلات در یک استراحتگاه می‌برد، به ارتفاعات جدیدی می‌رسد.

افزوده‌های جدید به مجموعه محبوب پلاش شامل شخصیت‌های محبوب Pilot Bluey، Travel Bingo و Princess Muffin خواهند بود و خانواده Heeler را در روش‌های جدید خلاقانه‌ای برای جمع‌آوری و بازی در خانه جشن که یک مجموعه بازی دو طبقه بزرگ است، درگیر می‌کنند. علاوه بر این، یک خط تولید جدید نوآورانه از اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های چوبی ساخته شده از مواد با کیفیت بالا معرفی خواهد شد.

اسباب‌بازی‌های مجموعه انیمیشن بلویی به طور مداوم جوایز و تقدیرهای متعددی از نشریات تجاری و مصرف‌کننده، انجمن‌های صنعت اسباب‌بازی و مجوز و خرده‌فروشان برتر در سراسر جهان کسب کرده‌اند، و بیش از 50 جایزه و نامزدی در پنج سال گذشته به دست آورده‌اند. محبوبیت فوق‌العاده Bluey در سراسر جهان به برنامه مجوزدهی آن اجازه می‌دهد تا با سرعت رشد کند و محصولات آن در بیش از 49 کشور عرضه شود و بیش از 20 میلیون کتاب در بیش از 20 زبان مختلف فروخته شود.

دارنده مجوز BBC Studios همچنان شریک اصلی جهانی اسباب‌بازی برای مجموعه انیمیشن برنده جایزه امی مجموعه انیمیشن بلویی در تمام مناطق خواهد بود. تمدید چندساله این قرارداد، موفقیت جهانی مجموعه اسباب‌بازی‌های Moose را تقویت می‌کند.

این تمدید به دنبال اولین نمایش جهانی همزمان قسمت ویژه Bluey به نام The Sign توسط ABC استرالیا و پلتفرم‌های دیزنی انجام می‌شود که تحسین منتقدان و تماشاگران را در سراسر جهان به همراه داشت. The Sign در هفته پس از انتشار خود بیش از 10 میلیون بازدید در Disney+ داشت و به عنوان برنامه برتر ABC در سال 2024 و بالاترین برنامه ABC در تمام زمان‌ها در ABC iview شناخته شد.

علاوه بر این، BBC Studios اخیراً اعلام کرده که مجموعه‌ای از Mini-قسمت‌های جدید مجموعه انیمیشن بلویی در ماه ژوئن در شبکه ABC استرالیا برای مخاطبان استرالیایی پخش خواهد شد و در ماه ژوئیه در Disney Jr. و Disney+ در دسترس خواهد بود.

اندرو کارلی، مدیر مجوز جهانی در BBC Studios، گفت: “با وجودی که علاقه جهانی به Bluey نشانه‌ای از کاهش ندارد، من خوشحالم که همکاری پویا ما با Moose Toys برای سال‌های آینده ادامه خواهد داشت. ترجمه Moose از برند Bluey بهترین در کلاس خود است.

تیم Moose به طور مداوم محصولات فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد که تخیلات کودکان را مجذوب کرده و تجربه‌های بازی بی‌نظیری که روح مجموعه انیمیشن بلویی را به خوبی جشن می‌گیرد، الهام می‌بخشد.”

پال سولومون، مدیرعامل Moose Toys در رابطه با مجموعه انیمیشن بلویی، گفت: “ما بسیار خوش‌شانس هستیم که بخشی از تیمی هستیم که شخصیت‌های محبوب Bluey را برای کودکان در سراسر جهان به زندگی می‌آورد.

Bluey به یکی از ثابتی‌های میلیون‌ها خانه تبدیل شده و شیوه زندگی منحصر به فرد استرالیایی ما را جشن می‌گیرد. از باربکیوهای حیاط خلوت تا ماجراهای خانوادگی، Bluey به ما یادآوری می‌کند که بازی کنیم و خود را زیاد جدی نگیریم، همه چیزهایی که ما در Moose به آن‌ها معتقدیم.

Moose Toys با موضوع سفر خانوادگی سال 2024 برای Bluey که توسط BBC Studios تعیین شده، همسو است و یک خط تولید قوی برای پاییز دارد. در پاییز/زمستان امسال، طرفداران شاهد خواهند بود که Bluey با مجموعه بازی 3 در 1 هواپیما که او و خانواده‌اش را به تعطیلات در یک استراحتگاه می‌برد، به ارتفاعات جدیدی می‌رسد.

افزوده‌های جدید به مجموعه محبوب پلاش شامل شخصیت‌های محبوب Pilot Bluey، Travel Bingo و Princess Muffin خواهند بود و خانواده Heeler را در روش‌های جدید خلاقانه‌ای برای جمع‌ آوری و بازی در خانه جشن که یک مجموعه بازی دو طبقه بزرگ است، درگیر می‌کنند. علاوه بر این، یک خط تولید جدید نوآورانه از اسباب‌ بازی‌ ها و بازی‌ های چوبی ساخته شده از مواد با کیفیت بالا معرفی خواهد شد.

اسباب‌بازی‌های مجموعه انیمیشن بلویی به طور مداوم جوایز و تقدیرهای متعددی از نشریات تجاری و مصرف‌کننده، انجمن‌های صنعت اسباب‌بازی و مجوز و خرده‌فروشان برتر در سراسر جهان کسب کرده‌اند، و بیش از 50 جایزه و نامزدی در پنج سال گذشته به دست آورده‌اند.

محبوبیت فوق‌العاده Bluey در سراسر جهان به برنامه مجوزدهی آن اجازه می‌دهد تا با سرعت رشد کند و محصولات آن در بیش از 49 کشور عرضه شود و بیش از 20 میلیون کتاب در بیش از 20 زبان مختلف فروخته شود.

منبع: moose toys

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *