اخبار

مقاله اسباب بازی جان بولچ

مقاله اسباب بازی جان بولچ

مقاله اسباب بازی جان بولچ (john baulch) جمعه این هفته به موضوع “کار درست را انجام دهید” می ‌پردازد. او در این بلاگ به اهمیت انجام اقدامات و تصمیم ‌های درست در مواجهه با چالش‌ ها و مسائلی که در زندگی روزمره و کسب و کارها ممکن است بروز کنند، اشاره می‌ کند.

به عنوان مثال، وی بحث می ‌کند که چگونه تصمیم ‌گیری ‌های درست می ‌تواند به بهبود عملکرد کسب و کار و ارتقای اعتبار و اعتماد مشتریان کمک کند.

مقاله اسباب بازی جان بولچ همچنین به اهمیت اخلاقیات و اصول کار درست در رهبری و مدیریت کسب و کار اشاره می‌کند و به خوانندگان خود توصیه می‌کند که در همه امور و تصمیمات، اصول و ارزش ‌های اخلاقی را در نظر داشته باشند و همواره تلاش کنند که راه درست را انتخاب کنند.

موضوعات مقاله اسباب بازی جان بولچ

تازه‌ ترین مقالاتم در چند مورد اخیراً اشاره کرده‌ام که اینکه سال انتخاباتی است هم در انگلیس و هم در ایالات متحده ممکن است پیامد های گسترده‌ای برای جامعه اسباب ‌بازی چینی داشته باشد. محلی که این موضوع به وضوح می ‌تواند مشهود شود، در حوزه اقتصاد است.

به طور معمول، یک دولت فعلی در سال ‌های پیش از انتخابات ممانعت از اعطای مزایای مالی می‌کند، تا بتواند مزیت بیشتری را در همان زمانی که مردم در حال رای‌گیری هستند، اعمال کند.

می‌توانید این را یک رفتار بسیار سینیکال و متلاعبه بنامید، اما این یک تاکتیک است که هرگز نمی‌رود – به‌ویژه زمانی که یک دولت به میزانی که دولت فعلی انگلیس، غیرمحبوب است، یکی از تنها ابزارهای دستی خود است.

همچنین در مقاله اسباب بازی جان بولچ ذکر شد: یک مورد مسلم است کاهش فشار بر بودجه‌های مصرفی در حال حاضر توسط تمام تامین‌کنندگان و خرده‌فروشان مورد استقبال قرار خواهد گرفت، حتی اگر این تخفیفات فقط به صورت کمی باشد. شروع این سال به هیچ وجه بد نبود، اما تعداد زیادی پیشنهادات و تخفیفات ویژه به منظور جذب مصرف‌کنندگان وجود دارد.

منبع : toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *