برند هدهد با این رویکرد که قیمت مناسب باعث افزایش رضایت مشتریان شده و فروش نهایی را سرعت می بخشد در طی این سال ها سعی داشته که در تولید و عرضه محصولات دو فاکتور کیفیت و قیمت را در سطح مناسبی قرار دهد.

رویه تسویه حساب

رویه تسویه حساب فاکتورها هدهد چند روش مختلف دارد که پس از ثبت سفارش شما و ارسال پیش فاکتور توسط کارشناسان فروش صورت می گیرد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

فروش نقدی

مشتریان عزیزی که اولین خرید خود از هدهد را تجربه می کنند پس از ارسال پیش فاکتور مبلغ نهایی را به صورت نقدی واریز کرده تا حواله خروج از انبار برای آن ها صادر شود. همچنین این را هم در رویه پرداخت نقدی در نظر بگیرید مشتریانی که رویه پرداخت خود را به صورت نقدی انجام می دهند از تخفیفات زیادی بر روی فاکتور خود برخوردار می شوند.

فروش اعتباری

مشتریان عزیزی که خرید دوم به بعد خود را از هدهد تجربه می کنند می توانند روش اعتباری را انتخاب کرده و مبلغ نهایی از طریق چک ماهانه پرداخت کنند. منتها باید توجه داشته باشند که حواله خروج پس از ثبت چک صیاد به نام شرکت هدهد انجام می گیرد تا حواله خروج از انبار برای آن ها صادر شود. همچنین در این روش تخفیفات نقدی بر روی فاکتور اعمال نمی شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعت بیشتر در مورد قیمت ها و روش های پرداخت با کارشناسان فروش ما با شماره 77322684-021 در ارتباط باشید