شرکت هدهد با توجه به حمایت از تولید ملی اقدام به تولید انواع اسباب بازی شانسی جدید با مواد درجه1 و رنگ های براق در بازار تهران نموده است.اسباب بازی شانسی جدید 100% مشابه به خارجی بوده و هیچ تفاوتی از نظر ظاهری نمیکند.

تنها تفاوت بین محصول های شرکت هدهد با نمونه خارجی فقط ارزان تر بودن قیمت ما میباشد.اسباب بازیها  در سایزهای بزرگ ، متوسط و کوچک موجود میباشد که بنا به درخواست سفارش مشتریان رنگ و سایز محصولات انتخابی بوده و هیچ محدودیتی ندارد.

اسباب بازی شانسی هدهد
محصولات شرکت هدهد

شرکت هدهد هر ماه اقدام به ساخت،اسباب بازی شانسی  جدید مینماید.این امر باعث رضایتمندی تمام مشتریان هدهد شده و با توجه به خرید  در تعداد بالا توسط همکاران گرامی،باعث دلگرمی شرکت هدهد میباشد.

اسباب بازی شانسی جدید
اسباب بازی شانسی هدهد

تعدادی از محصولات شرکت هدهد که در عکس ها مشاهده میکنید،کاملا از تولید تا توزیع  همگی در کارخانه هدهد انجام شده و 100% مشابه خارجی میباشد.

کتاب هوش و سرگرمی کودکان

کودکان سرمایه‌های اصلی و آینده‌سازان کشور هستند.

با توجه به حساسیت و سیاست های بزرگ شرکت هدهد در کنار تولید اسباب بازی،اقدام به طراحی و تولید محصولات آموزشی:کتاب های سرگرمی و رنگ آمیزی،کتاب زبان انگلیسی،حروف الفبا  فارسی و انگلیسی،انواع پازل های فکری،فلش کارت،برای آماده سازی ذهن بچه ها تولید گردیده است.مراقبت فکری و مهارتی کودکان، سرمایه سازی و ثروت برای جامعه میباشد که شرکت هدهد خود را متعهد بر این امر میداند.

پخش عمده اسباب بازی شانسی
پخش عمده اسباب بازی شانسی

پخش عمده محصولات هدهد

پخش عمده محصولات بصورت آنلاین در سراسر کشور میباشد و ارسال محصولات از زمان سفارش تا زمان ارسال 2 روز کاری به طول می انجامد.لازم به ذکر است که خرید در تعداد بالا تخفیف هدهد را شامل میشود.

تولید و پخش شانسی
پخش عمده اسباب بازی

ارسال نمونه محصولات  جهت تست و برسی خدمت تمامی همکاران گرامی در تمام استانهای کشور و خارج از کشور امکان پذیر میباشد.

اپلیکیشن هدهد

جهت دسترسی تمام مشتریان عزیز به کالاهای هدهد،این شرکت اقدام به طراحی اپلیکیشن اختصاصی نموده است.

لینک دانلود اپلیکیشن نسخه  اندروید

لینک دانلود اپلیکیشن نسخه   ios  بزودی

 

محصولات شرکت هدهد انواع اسباب بازی های دخترانه،پسرانه،اسپرت را شامل میشود.تنوع و جدا بودن محصولات (دخترانه،پسرانه) باعث آسان تر شدن خرید شده و اینکار باعث تسریع در وقت را برای شما همکاران عزیز به عمل می آورد.

‫4.5/5 (101 امتیاز )